Pages

Categories

Search


Герої плачуть на небесах!

Герої плачуть на небесах!

by
Березень 10, 2015
БЛОГИ
No Comment
За що ж вмирали люди на Євромайдані? За ідею, за зміну системи, за краще життя. Але зараз вони плачуть на небесах, коли бачать, що за те, за що вони були готові віддати своє життя не збулося. Вони аж ніяк не за це вмирали, щоб на зміну одним казнокрадам і лежебокам прийшли інші. Які приймають якісь рішення, але ні результату, ні змін так і не сталось. Хіба, що долар з 8 підстрибнув до 32 і підстрибне ще вище. При тому, що вони там роблять ? невідомо, що навіть не в змозі стримувати курс гривні, не те, щоб стабілізувати. Чи за це вмирала «Небесна сотня», чи за це вмирають українські солдати на сході? Навряд. За цей час, який минув не видно ніяких дій, як від парламенту, так і від президента. Ніхто з корупцією, як не боровся та і не бореться. Як олігархи, мажори та депутати віддихали і думали, як витрати свої гроші, так і розкошують. Хіба, що бідні українці стають, ще бідніші. А багаті, ще багатшими. Олігархи, як не платили податків, так і не платять. Зарплати, як були низькими, то стали наднизькими. А ціни піднялись і піднімаються постійно і в декілька раз. Зате вправно наші депутати беруть кредити і самі ж між собою їх розкрадають. А потім прості громадяни будуть їх віддавати з відсотками.

Боротьба, яка почалась ще за незалежності прокинулась в 2004 році, а потім на Євромайдані ще незакінчена. І нам потрібно воювати не тільки з Росією, а й із системою і корупцією у нашій державі. Що роблять наші депутати і політики це питання до них? Але крім того, що крадуть, вдають що щось роблять, наживаються на інфляцій гривні. Напевне нічого. Зате, коли в країні йде війна і бідні прості українці по гривню збирають допомогу для армії. Депутати і олігархи живуть власним безтурботним життям, ходять по дорогих ресторанах, їздять на автомобілях люкс класу, живуть в апартаментах. А для солдатів у них не має ні гривня, їх це не турбує, бо ніхто з них не воював на сході України і навряд чи буде. Їм все одно, що люди не мають що їсти і пити. Їх це не турбує. Їх не цікавить, що прості громадяни не можуть вижити за зарплату і космічні ціни. Їх цікавлять лише їхні гроші та прибутки. Вони в будь-який момент можуть виїхати зі своїми статками закордон, хоч перед тим говорили, які вони патріоти.

Як це не сумно визнавати, але при Януковичі жилось краще. Була стабільність, не було інфляції, курс гривні не був по тридцять з лишнім. Не було такої анархії, яка є зараз. І це повинно стати сигналом для тих депутатів, що пора вже щось робити, якщо не хочете закінчити, закінчити як він. Змінилась, тільки обкладинка, а суть лишилась та сама! Все від людей, усе собі! В мене таке відчуття, що країну спеціально доводять до банкрутства, а людей роблять нищими рабами. Це геноцид українського народу. Знецінення гривні, небачена інфляція, підняття всіх товарів та послуг в декілька разів. Зарплати залишаються на тому самому рівні що були, а купівельна спроможність їх набагато менша. Й при цьому влада хоче підняти ціну на газ в 6 раз, а на світло на 40%. Не розумію для кого вони це роблять? Точно не для людей. І взагалі, що вони зробили за час правління для людей? Навряд після таких їхніх реформ людям стане краще і легше жити. Вони випробовують людське терпіння, а воно не безмежне. І ця революція, яка буде «Революція розуму». Вона достигне свого логічного кінця, хоч би заради всіх тих, хто загинув за зміни у країні і на війні. Зламаємо системі хребет, знищимо корупцію, сформуємо нове суспільство. Відповідальність буде для всіх і закон буде один для всіх. А олігархам, депутатам, які нечесно здобули бізнес, заводи, фабрики, підприємства в держави та народу будуть націоналізовані і стануть державними.

Тільки після цього ми побачимо зміни і більшість з нас будуть готові йти відстоювати свої права, міняти себе і країну в цілому. Ми маємо не тільки пам’ятати та вшановувати їхню пам’ять, самопожертву. А й не забувати, за що вони боролися і для чого. І що їхніх вбивці досі не покарані. І тоді перестануть плакати герої, які погинули за Україну на євро майдані чи на сході чи будь де. Їм не буде соромно, що їхнє життя, яке вони заплатили за Батьківщину і за нас з вами. Не було даремне. А ми повинні продовжити почату боротьбу…

  Іван ДолюкЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *