Pages

Categories

Search


Путінолюби, або як росіяни обмануті  Путінською пропагандою!

Путінолюби, або як росіяни обмануті Путінською пропагандою!

by
Березень 15, 2015
БЛОГИ
No Comment

Прийде час і росіяни зрозуміють свої помилки і те, що воювали з «меншим братом» За що вони воювали? Але буде пізно …

Спілкуючи з росіянами розумієш, що ЗМІ так зробили значний маніпуляційний вплив на жителів і промили їм так мізки, що у них у голові формуються такі думки. Путін лідер, який не воює з Україною й українцями, а рятує російськомовних від Бандерівців та їхнього націонал-фашистського правління…

Прийде час і росіяни зрозуміють свої помилки і те, що воювали з «меншим братом» За що вони воювали? Але буде пізно …

Спілкуючи з росіянами розумієш, що ЗМІ так зробили значний маніпуляційний вплив на жителів і промили їм так мізки, що у них у голові формуються такі думки. Путін лідер, який не воює з Україною й українцями, а рятує російськомовних від Бандерівців та їхнього націонал-фашистського правління.

В них сформували таке бачення, що Україна це їхня колоніє і їхня земля, що саме вони нам дозволили стати самостійними, а ми їх кидаємо не хочемо бути з ними йдемо в ЄС. А ЄС – це з їхніх слів гомосексуалізм і щось погане. Вони думають, що Путін їхній лідер, який не боїться ні Європи, ні Америки і тримає їх в страху. Але дати відповідь на просте питання за що вони воюють з українцями? вони не можуть. Зате вправно говорять про перекручену історію в, якій Путін добивається історичної правди і хоче назад повернути СРСР та мати над Україною чіткий вплив. І вони більш як впевнені, що він завоює всю Україну і вона буде їхньою колонією. Вони це схвалюють і хизуються своєю міццю. Але говорячи їм, що вони нічого не значать в своїй країні, що їхній лідер робить, що йому заманеться не слухаючи думки народу. Він поставив вас на коліна, вони це розуміють, але безсильні щось змінити, бо бояться і в них такий менталітет, що ними має керувати жорстокий диктатор.

Іван ДолюкЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *