Pages

Categories

Search


«РАССКАЖИ МНЕ ПРАВДУ, У НАС ВСЕ ВРУТ»

«РАССКАЖИ МНЕ ПРАВДУ, У НАС ВСЕ ВРУТ»

by
Березень 29, 2015
БЛОГИ
No Comment

Нещодавно мені написала одна дівчина з смт. Ясинувата Донецької області. Ім’я якої з етичних міркувань змінене. І сказала: «Розкажи мені правду, що насправді відбувається, бо у нас всі брешуть?»

Чесно кажучи ці слова мене приємно здивували, що людина в такій обстановці і пропаганді розуміє, що обдурена сепаратистами і російською пропагандою, хоче дізнатись правду, бо їм її не дають почути!

 І от такий діалог між нами зав’язався:

 Я: Просто в нас тут більшість людей патріоти України.. і те що кажуть, що ми вбиваємо російськомовних чи дітей це повне базглуздя))) яке в мене крім сміху нічого не викликаєхто як хоче так і говорить… з західної України пацани і мужики йдуть воювати за східну Україну, коли більшість східняків продалась…. і вірить в якесь світле майбутнє від Путіна…

Повір я був в Дніпропетровщині 3 рази там працював….. і я скажу люди різні є скрізь і в нас і у вас … просто вас жорстко обманюють … ця російська пропаганда.

 Катя: Розповідай. Ти знаєш що насправді ці сепаратисти роблять??? Що?

 – Вони що хочуть те і роблять у вас…що вони доброго вам зробили? Роботи вже не має знищили всю інфраструктуру… люди не мають що їсти, грошей за що жити,їх постійно вбивають насилують грабують вас…. беззаконня…

  – Ладно, с этим согласна.

 – Ці сепари вам внушили що ми погані, а вони хороші по телебаченню крутять всю цю брехню і ви вірите…. я нікого з вас не засуджую… мені навпаки вас жаль, бо в нас живуть біженці з Луганщини, вони розказували що і як. А наші західняки пішли вас спасати реально, бо вони вважають українцями… навіть якщо ви говорите російською… Втім, це формальність хто якою мовою говорить просто цим маніпулюють, вам розказують що приїде правий сектор і свобода і будуть вас всіх вбивати))) ахха… я взагалі не розумію росіян як вони могли таке допустити, щоб зробити з своїх сусідів, і так як вони казали братів, ворогів, ці смерті із нашої і їхньої сторони безглузді і все через Путіна за що скільки людей вмирають…. ми українці захищаєм свою землю бо до нас прийшли зі зброєю і роблять безлад і за що ж воюють росіяни вони в реальності самі не знають бо так само як ви обмануті на західну Україну приносить купу смертей ця війна ….

Катя:
– Уменя тоже очень много друзей в ополчении, даже очень, и не все возвращаются,ну какая ситуация, знаешь,такое чувство что брат, брата убивает, я до твоих слов вообще не верила ничему, но сейчас другие мысли, я просто очень много раз в Киеве,во Львове, ну короче много где, и тут война, тем более с Украиной, как ты думаешь? За кого я была? Думаю сам знаешь ответ. Ситуация сейчас ужасная, Донецк разрушен,все мрачно так, и как ты думаешь,за кого я сейчас? Если нам такое говорят,что на уши не натянешь

– Яка в вас там ситуація ?

– Сейчас гупают

– Градами?

– Всем

 – Ти з кимось спілкувалась на тему того що вас обманюють, в себе у Ясинуваті??? Яка їхня реакція?

– Не верят….

Тож про яке перемир’я можна говорити, потрібно вигравати інформаційну війну, бо саме вона може змінити хід війни і думки і настрої на сході. Щоб люди дізнались правду, на жаль зараз такої більшість з них не має. І засуджувати їх що вони за ДНР чи ЛНР є не правильно, бо вони не розуміють справжньої картини і є обдурені кремлівською пропагандою.

 Іван ДолюкЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *