Pages

Categories

Search


Час, Время, Time…

Час, Время, Time…

by
Березень 30, 2015
БЛОГИ
No Comment

Коли годинник почне іти в зворотному шляху?, часова стрілка змінить свій напрям оберту і почне йти не вперед, а назад. Людям потрібно буде зупинитися в самому оптимальному часі, коли природа і людина не зазнає ще значних змін, реформ і деградації, трансформацій. При цьому людству треба буде відмовитися від багатьох благ суспільства, які полегшують працю і життя. І чи взагалі людина зможе зробити це?

Людина зможе досягнути того рівня розвитку, коли буде спиняти свій час життя і рухатися у зворотному напрямку. І прокручувати свої життєві рішення і при цьому міняти їх. Як тоді зміниться минулий, теперішній та майбутній час. Це призведе до зовсім іншої картини світу. І чи взагалі людство змінить свої помилки минулого чи навпаки повторить їх і наробить нових.Коли годинник почне іти в зворотному шляху?, часова стрілка змінить свій напрям оберту і почне йти не вперед, а назад. Людям потрібно буде зупинитися в самому оптимальному часі, коли природа і людина не зазнає ще значних змін, реформ і деградації, трансформацій. При цьому людству треба буде відмовитися від багатьох благ суспільства, які полегшують працю і життя. І чи взагалі людина зможе зробити це? Людина зможе досягнути того рівня розвитку, коли буде спиняти свій час життя і рухатися у зворотному напрямку. І прокручувати свої життєві рішення і при цьому міняти їх. Як тоді зміниться минулий, теперішній та майбутній час. Це призведе до зовсім іншої картини світу. І чи взагалі людство змінить свої помилки минулого чи навпаки повторить їх і наробить нових.

Чи зменшиться вплив грошей і влада грошей капіталістичного правління. Чи зможе людина гармонійно жити з природою і правильно використовувати розум, науку, працю, духовний світ. Чи досягне того розуміння, що не все в житті гроші і вони стануть на якийсь інший не головний план. Чи зможе праця зупинити лінь, чи зупинить природа, мистецтво лінивість і прогрес, який став регресом. Науково-технічний прогрес, який буде нищити природу і призведе до цілковитої деградації, апокаліпсису і самознищення людства. Саме швидкими темпами розвитку прогресу, ми зближаємося до своєї деградації і самознищення. Ми не раціонально використовуємо дари природи, а тим самим робимо дисбаланс у природі і житті. Ми полегшуємо своє життя, чимось, але змінюємо і руйнуємо в заміну щось.

Іван ДолюкЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *