Pages

Categories

Search


До 450-річчя Радивилова: дано старт ремонтно-опоряджувальним роботам

by
Червень 13, 2013
МІСТО
No Comment
       \"\" У залі засідань ДП «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» під керівництвом заступника голови Рівненської облдержадміністрації Володимира Новака відбулося засідання робочої групи з підготовки та відзначення 450-річчя заснування міста Радивилова. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів Рівненської облдержадміністрації, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів влади у Рівненській області, голова Радивилівської райдержадміністрації Анатолій Грисюк, голова Радивилівської райради Олександр Пастух, Радивилівський міський голова Микола Карапетян. 
        Під час засідання було обговорено план підготовки до відзначення 450-річчя заснування міста Радивилова; уточнено перелік об’єктів територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Радивилівському районі, які розташовані у м.Радивилів і потребують ремонтно-опоряджувальних робіт напередодні відзначення ювілею міста, та визначено, що усі роботи необхідно завершити до кінця 2013 року.
       У залі засідань ДП «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» під керівництвом заступника голови Рівненської облдержадміністрації Володимира Новака відбулося засідання робочої групи з підготовки та відзначення 450-річчя заснування міста Радивилова. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів Рівненської облдержадміністрації, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів влади у Рівненській області, голова Радивилівської райдержадміністрації Анатолій Грисюк, голова Радивилівської райради Олександр Пастух, Радивилівський міський голова Микола Карапетян. 
        Під час засідання було обговорено план підготовки до відзначення 450-річчя заснування міста Радивилова; уточнено перелік об’єктів територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Радивилівському районі, які розташовані у м.Радивилів і потребують ремонтно-опоряджувальних робіт напередодні відзначення ювілею міста, та визначено, що усі роботи необхідно завершити до кінця 2013 року. (Сайт РДА).

 

До 450-річчя Радивилова: дано старт ремонтно-опоряджувальним роботам

 

 

 

 

 


no Responses

 1. Руслан

  Червень 14, 2013, 23:11:26

  Авторство – всі жителі Радивилова! Думаю не помилитесь :).
  Ідея чудова, але головне, щоб вона можновладцям на очі потрапила!

 2. Редакція

  Червень 14, 2013, 10:04:24

  Фотознімки і пропозиції щодо впорядування міста надсилайте на ел адресу:
  radyvyliv2010@gmail.com
  Викристаємо в одній з публікацій (при бажанні – без посилань на авторство).

 3. Редакція

  Червень 13, 2013, 23:58:41

  Давайте посилання на такі фото – зробимо добірку на сайті, щоб міськрада краще знала ситуацію і зреагувала

 4. Сергій

  Червень 13, 2013, 11:53:55

  Хоч би трішки вулицю відсівом засипали, а то як дощ то хоч вчися літати а пройти не можливо.
  https://dl.dropboxusercontent.com/u/83740890/2013-06-01%2016.10.41.jpgЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *