Pages

Categories

Search


Свято духовного єднання українського народу

by
Січень 22, 2015
МІСТО
No Comment

\"Єдина   З нагоди Дня Соборності у Радивилові відбувся мітинг за участю
представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого
самоврядування, районних організацій політичних партій, громадських
організацій та духовенства. Перші лиця району поклали вінки до
пам’ятника борцям за незалежність України, що розташований на міському
кладовищі.

   З нагоди Дня Соборності у Радивилові відбувся мітинг за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районних організацій політичних партій, громадських організацій та духовенства. Перші лиця району поклали вінки до пам’ятника борцям за незалежність України, що розташований на міському кладовищі.
    Священики УПЦ КП Олег Бабак та Юрій Бурліков відправили молебень за загиблими борцями за незалежність України після чого звернулися до учасників мітингу зі словом. Священнослужителі зазначили, що День Соборності – це свято духовного єднання Українського народу. За їхніми словами, цей день надзвичайно важливий для кожного українця особливо, зважаючи на складу ситуацію, у якій сьогодні перебуває наша держава.
    Голова райради Олександр Пастух, зі свого боку, висловив побажання, щоб наступного року День Соборності пройшов під знаком миру і не був потьмарений зловісними подіями, що носять характер війни. Євген Гудима прочитав присутнім, навіяні нинішніми подіями рядки поезії, наповненні особистими переживаннями, у яких Радивилівський поет згадав, зокрема, про захисників Вітчизни й про жертв війни та недавно загиблих під Волновахою жителів Донецької області. На завершення усі присутні виконали Національний Гімн України.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *