Pages

Categories

Search


Програма заходів до Дня Державного Прапора та 24-ї річниці незалежності України

Програма заходів до Дня Державного Прапора та 24-ї річниці незалежності України

Радивилівська районна державна адміністрація запрошують усіх жителів району долучитися до заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 24-ї річниці незалежності України! У випадку негоди святкові заходи відбуватимуться в районному Будинку культури!

Неділя
23 серпня 2015 року:

10:00 – 10:20 год. – площа Незалежності, урочиста церемонія підняття Державного Прапора України
з 10:20 год. – м.Радивилів, покладення вінків до пам’ятника Т.Г. Шевченку та пам’ятного знака Героям Небесної Сотні з нагоди 24-ї річниці незалежності України
11:00 – м.Радивилів, урочище Барабаш, неподалік ССОК «Веселка», кубок Радивилівського району з пляжного волейболу з нагоди відзначення Дня незалежності України
17:00 – 18:00 – м.Радивилів, вул.І.Франка, 13 (навпроти приміщення районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).
Дитяча розважальна програма:
– конкурс малюнка на асфальті «Моя частинка України»;
– майстер-клас «Жовто-блакитний метелик щастя»;
– майстер клас «Веселі барабани»;
– майстер-клас «Плетіння українського вінка із польових квітів»
– патріотичний боді-арт
18:00 – 19:30 год. – площа Незалежності, концертно-ігрова програма для дітей «24 миттєвості дитинства» (концерт, ігри, анімація)

Понеділок
24 серпня 2015 року:

10:00 год. – урочище Барабаш (неподалік ССОК «Веселка»), турнір з пляжного футболу серед дітей з нагоди відзначення Дня незалежності України (вік від 2003 року народження і молодші)
з 14:00 год. та з 16:00 год. – демонстрація мультиплікаційних фільмів, Радивилівський міський центр культури, дозвілля та мистецтв (колишній кінотеатр ім. П.Г.Стрижака)
17:00 год. – стадіон «Колос», фінал кубка Радивилівського району з футболу з нагоди відзначення Дня незалежності
19:00 год. – площа Незалежності, урочиста та концертна програма за участю кращих аматорських колективів та окремих виконавців району «Благословенні будьмо і єдині». Під час урочистої чстини відбудеться нагородження окремих жителів району почесними грамотами з нагоди Дня незалежності
20:30 год. – площа Незалежності, виступи запрошених вокалістівЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *