Pages

Categories

Search


Вшанували День Гідності і Свободи

Вшанували День Гідності і Свободи

by
Листопад 23, 2015
МІСТО, РАДИВИЛІВЩИНА
No Comment

21 листопада у Радивилівському районі відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Не дивлячись на дощову погоду, людей біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні зібралося чимало, аби вшанувати полеглих під час революції Гідності 21 листопада 2013 року. Після Богослужіння, яке провели священики радивилівських парафій Української православної церкви Київського патріархату керівники району поклали вінки до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Про значення Помаранчевої революції та Революції Гідності, про подвиг захисників незалежності України, зокрема, й учасників війни на сході України говорили у своїх виступах настоятель церкви Різдва Богородиці отець Тарас Сухожак, голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук. Вихованці районного будинку школяра під керівництвом Світлани Побережник підготували урочисту програму заходу, читали патріотичні вірші, співали пісні.

Заходи до Дня Гідності і Свободи проведено по всіх сільських радах, у всіх загальноосвітніх закладах та закладах культури району. Покладено ритуальні вінки до пам’ятних знаків загиблих під час антитерористичної операції на сході України.

 

 

РРДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *