Pages

Categories

Search


Державтоінспектори області затримали два автомобілі, які незаконно перебувають в Україні

by
Серпень 3, 2013
КРИМІНАЛ
No Comment
\"\"    Так учора здійснюючи операцію \”Митний контроль ” на стаціонарному посту в місті Радивилів, інспектори зупинили автомобіль \”BMW 530”. Останнім керував 29-річний харків\’янин Артем. Під час перевірки документів було виявлено, що кузов автомобіля у базах ДАІ в Україні не значиться та перебуває в Україні з порушенням митних правил.
 
 
    Так учора здійснюючи операцію \”Митний контроль ” на стаціонарному посту в місті Радивилів, інспектори зупинили автомобіль \”BMW 530”. Останнім керував 29-річний харків\’янин Артем. Під час перевірки документів було виявлено, що кузов автомобіля у базах ДАІ в Україні не значиться та перебуває в Україні з порушенням митних правил.
    Нині \”BMW” – на арештмайданчику тимчасового утримання Радивилівського Райвідділу міліції. Водій ж повинен сплати за порушення штраф. З порушенням митних правил перебуває на території нашої держави і \”OPEL OMEGA”, який учора інспектори ДАІ зупинили на вулиці Коцюбинського у Рівному. Авто із польськими номерами у базах ДАІ України теж не було.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *