Pages

Categories

Search


Впіймали вбивцю з Радивилівщини

by
Вересень 9, 2013
КРИМІНАЛ
No Comment
\"\"    Впіймали чоловіка, який минулого вересня вбив мешканку села Турія Дубенського району. Вбивство сталося на Кременеччині, а знайшли чоловіка через рік за 400 км. від місця трагедії, на Житомирщині повідомляє сайт «20 хвилин». Чоловік родом із Радивилівського району.
    Під час допитів та слідчого експерименту підозрюваний підтвердив свою причетність до вбивства кременчанки, кажуть правоохоронці. Однак, причини, чому вбив жінку, пояснити так і не зміг. Підозрюваного заарештували. Кримінальне провадження відновили.
\"\"    Минулорічне вбивство, яке сталось майже на межі з Рівненщиною, вже не «висяк» – підозрюваного впіймали через рік за 400 км. Від місця трагедії. У цей час чоловік, утікаючи від правоохоронців, переховувався в сусідніх областях і навіть відсиджувався… у монастирі
    Чоловіка, якого підозрюють у вбивстві мешканки с. Турія, що у Дубнінському районі Рівненської області, що трапилось наприкінці вересня минулого року на Кременеччині, затримали житомирські правоохоронці.

    Оголосили в міждержавний розшук

    Нагадаємо, у вересні минулого року у лісосмузі неподалік Кременця було знайдено труп жінки.

    – Чисельні колото-різані ножові поранення на шиї свідчили про насильницьку смерть, – розповів начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Петро Колісник. – На жаль, затримати гарячими слідами підозрюваного у вчиненні важкого злочину тоді не вдалося.

    Кримінальне провадження, порушене за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу, згодом було призупинене, адже встановлену особу зловмисника оголосили у міждержавний розшук, кажуть правоохоронці.

    На початку серпня цього року повідомлення надійшло з Житомирщини – тамтешні правоохоронці помітили чоловіка ззовні схожого на розшукуваного за вчинення вбивства, і затримали його, – повідомив Петро Колісник. – За декілька днів зловмисника доправили на Тернопілля. З’ясувалося – це саме та особа, якій майже рік вдавалося скриватися від правосуддя за вчинення важкого злочину.

    У вбивстві зізнався. Чого вбивав – не каже

    Під час допитів та слідчого експерименту підозрюваний підтвердив свою причетність до вбивства кременчанки, кажуть правоохоронці. Однак, причини, чому вбив жінку, пояснити так і не зміг.

    Підозрюваного заарештували. Кримінальне провадження відновлено.

    29-річного Вадима, якого підозрюють у вбивстві майже вдвічі старшої рівненчанки, шукали майже рік по всій Україні.

    Чоловік, як нам вдалось з’ясувати з власних джерел, наближених до правоохоронних органів, житель с. Підлипки Радивилівського району Рівненської області. На Тернопільщині шукав підробітки та нерідко просив милостиню, маскуючись під віруючого чоловіка.

    Переховувався в монастирі

    Того злощасного дня він зустрівся з потерпілою та відремонтував її мобільний, який перестав працювати. Жінка пригостила майстра у найближчому кафе. Після того, як разом випили, жертва почала збиратись додому. Сказала, що їй у бік Рівненщини. Чоловік зауважив, що йому – в тому ж напрямку та визвався провести майже вдвічі старшу жінку додому.

    Згодом сусід жінки знайшов її труп у кущах на Кременеччині – майже на межі Тернопільської та Рівненської областей.

    Інформацію про розшук підозрюваного з його фото за рік розмістили майже всі регіональні ЗМІ та чимало всеукраїнських. Тим часом чоловік переховувався в інших областях, де знаходив підробіток та навіть деякий час відсиджувався в одному з монастирів.

    Його випадково побачив дільничний з Житомирщини. Згодом утікача затримали правоохоронці та доправили до Тернополя.

 
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *