Pages

Categories

Search


На Радивилівщині шахрай ошукав пенсіонера

by
Вересень 26, 2013
КРИМІНАЛ
No Comment
\"\"   До помешкання 78-річного чоловіка завітав невідомий. Сказав, що його друг потрапив у дорожньо-транспорту пригоду, і щоб владнати як – то кажуть, «питання на місці», необхідно терміново заплатити гроші, а із собою тільки одна тисяча доларів. Попросив у пенсіонера розміняти гроші. Дід віддав вісім тисяч гривень, натомість отримав портмоне з міфічною іноземною валютою.
\"\"    Шляхом нібито обміну валюти дід віддав незнайомцю вісім тисяч гривень після чого останній зник. Інцидент стався в одному з сіл Радивилівського району.
    До помешкання 78-річного чоловіка завітав невідомий. Сказав, що його друг потрапив у дорожньо-транспорту пригоду, і щоб владнати як – то кажуть, «питання на місці», необхідно терміново заплатити гроші, а із собою тільки одна тисяча доларів. Попросив у пенсіонера розміняти гроші. Дід віддав вісім тисяч гривень, натомість отримав портмоне з міфічною іноземною валютою. Усередині сумки були мочалка та серветки. Втім побачив це старенький лише через кілька днів. Щиро вірив, що чоловік дав йому справжні гроші.
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *