Pages

Categories

Search


У Радивилівському районі почастішали випадки шахрайства. МВС застерігає!

by
Грудень 1, 2014
КРИМІНАЛ
No Comment

\"\"    Обміняти грошові кошти на ніби – то нові, «напитися води» або
«переповити дитину», придбати пір’я, насіння чи горіхи та інше зазвичай
являється для шахраїв, що ходять вулицями міста та села,
всього-на-всього приводом, аби потрапити у житло та як слід «прошмонати»
шафу, сервант чи матрац, де старенькі переважно й ховають свої статки.

    Обміняти грошові кошти на ніби – то нові, «напитися води» або «переповити дитину», придбати пір’я, насіння чи горіхи та інше зазвичай являється для шахраїв, що ходять вулицями міста та села, всього-на-всього приводом, аби потрапити у житло та як слід «прошмонати» шафу, сервант чи матрац, де старенькі переважно й ховають свої статки.
    Не маючи постійного заробітку їх турбує лишень одне – втертися у довіру людей із користю для себе. А самими найвигіднішими жертвами для цього служать самотні, старенькі пенсіонери, яким за часту і в голову не прийде, що саме перед ними стоїть справжнісінька зловмисниця, яка безжально забере у неї всі заощадження.
    Днями таке трапилося із 77-річною жителькою одного із сіл нашого району. Шахрайки, а ними були особи ромської національності, під приводом купити горіхи чи гарбузове насіння, обікрали пенсіонерку. Остання обманом позбулася дві тисячі гривень.
    Завдяки пильності громадян та оперативності правоохоронців був встановлений автомобіль, на якому пересувались зловмисниці. Спільними зусиллями оперативників та дільничних інспекторів міліції, які встановили і розшукали усіх осіб кримінального квартету причетних до шахрайства, викрадені гроші повернуто потерпілій.
    Однак, як свідчить практика,подібні справи не завжди закінчуються благополучно для потерпілих, як вданому випадку.
    Досвід показує: спіймати пройдисвітів на гарячому практично неможливо. Адже не влаштуєш засідку в квартирі кожного пенсіонера. Часто зловмисники разом із спільниками пересуваються на автомобілі, роблять «набіг» на конкретний населений пункт і швидко залишають його.
    Однак є кілька слушних порад, які допоможуть не потрапити на «гачок» шахраїв:
– будьте обережнішими та менш довірливими із незнайомцями;
-в жодному разі не впускайте їх до своїх осель щоб вони не казали та ким би не представлялися;
– намагайтеся одразу перевірити достовірність будь-якої «новини», що прийшла разом з незнайомцями. Чи то в телефонному режимі чи просто перепитайте у сусідів.
– намагайтеся запам’ятати їх імена, їхній зовнішній вигляд, на якому автомобілі приїхали (марка, колір, державний номерний знак) тощо та негайно телефонуйте в міліцію! Чим оперативніше надійде повідомлення, тим більше шансів, що шахраїв затримають.

    Телефонуйте цілодобово за номером «102», або ж до Радивилівського райвідділу міліції за номером 4-10-02.
– не соромтеся просто телефонувати й повідомляти про підозрілих осіб, котрі обдзвонюють квартири. Можливо, вони прийшли саме по ваші гроші. Будьте обережними, пильними та обачними!

Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *