Pages

Categories

Search


Два роки умовно за десяток USB накопичувачів і п\’ять годинників

by
Грудень 19, 2014
КРИМІНАЛ
No Comment
\"\"    В червні цього року, Микола умисно розбив віконне скло
першого поверху «Універмагу» та проник в середину приміщення. Звідти він
викрав десять USB- накопичувачів на 2, 4 і 8 Gb об’ємом пам’яті, а
також п’ять чоловічих кварцових годинників марки «Amber Time» на
загальну суму близько однієї тисячі гривень.
Два роки умовно присудив Радивилівський районний суд 18-річному мешканцю району за крадіжку десяти USB – накопичувачів та п’яти чоловічих годинників з міського універмагу
Нагадаємо, що в червні цього року, Микола умисно розбив віконне скло першого поверху «Універмагу» та проник в середину приміщення. Звідти він викрав десять USB- накопичувачів на 2, 4 і 8 Gb об’ємом пам’яті, а також п’ять чоловічих кварцових годинників марки «Amber Time» на загальну суму близько однієї тисячі гривень.
-«На той час подія була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 (Крадіжка)Кримінального Кодексу України, – прокоментував начальник Радивилівського РВ В. Кеда. – Зусиллями правоохоронців була встановлена особа, яка вчинила дану крадіжку. Ним виявився 18-річний Микола проживаючий в одному із сіл Радивилівського району. Останній перебуваючи напідпитку, і вчинив кримінальне правопорушення » А наступного дня, потрощивши викрадене, залишки викинув у річку неподалік села Немирівка.
Під час судового розгляду справи обвинувачений щиро розкаявся в скоєному та повністю відшкодував заподіяний збиток потерпілим. Враховуючи вищевикладене, районний суд визнав молодика винним та призначив йому три з половиною роки позбавлення волі, однак, на підставі ст.. 75 ККУ звільнив від покарання встановивши два роки іспитового строку.

Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *