Pages

Categories

Search


За вчинення грабежу чоловік розплатився гривнями

by
Січень 21, 2015
КРИМІНАЛ
No Comment

\"\"    За скоєння грабежу в центрі Радивилова 21-річного Дениса районний суд покарав штрафом у дві з половиною тисячі гривень.   За скоєння грабежу в центрі Радивилова 21-річного Дениса районний суд покарав штрафом у дві з половиною тисячі гривень.
   Маючи за плечима діючу судимість парубок не зупинився. Вечірньої пори оковита скерувала чоловіка не додому, а спровокувала влаштувати конфлікт та бійку із двома місцевими жителями. Надававши стусанів останнім він забрав в них двохлітрову пляшку мінеральної води, 0,5 літрів горілки та мобільний телефон марки «Samsung».
   -​ По факту грабежу за частиною 2 статті 186 Кримінального Кодексу України відносно Дениса правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Речові докази були вилучені, а згодом і повернуті власникам. Усвідомлюючи свої дії чоловік спричинив потерпілим матеріальний збиток на суму близько двохсот гривень, – повідомив начальник Радивилівського РВ Віталій Кеда.
    В листопаді 2014 -го Радивилівський районний суд зважаючи на усі обтяжуючі обставини справи, щире каяття підсудного та сприяння розкриттю злочину все ж визнав винним Дениса у грабежі. Застосовуючи статтю 69 (Призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом) Кримінального Кодексу України покарав його штрафом у дві з половиною тисячі гривень, а також замінив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на особисте зобов’язання.

*Ім\’я змінено

Оксана Шуляк,
Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *