Pages

Categories

Search


Ведеться досудове розслідування обставин вибуху у приватному господарстві, внаслідок якого травмовано 3 людей

by
Січень 31, 2015
КРИМІНАЛ
No Comment

\"\"    Прокуратура Радивилівського району здійснює процесуальне керівництво
досудовим розслідуванням за фактом незаконного поводження з бойовими
припасами, вибуховими речовинами чи вибуховими пристроями. Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого
ч. 1 ст. 263 КК України, внесено 29.01.2015 до ЄРДР слідчим
Радивилівського РВ УМВС України в області.

    Прокуратура Радивилівського району здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за фактом незаконного поводження з бойовими припасами, вибуховими речовинами чи вибуховими пристроями.
    Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, внесено 29.01.2015 до ЄРДР слідчим Радивилівського РВ УМВС України в області.
    Як раніше повідомлялося, 28 січня 2015р. близько 22 год. 30 хв. у приватному будинку, що у м. Радивилів, через необережне поводження з вибухонебезпечним предметом стався вибух, внаслідок чого травмовано троє людей.
     На даний час 2 особи залишаються госпіталізованими у лікарні, ще одну особу після надання медичної допомоги відпущено додому. Руйнування будівель, споруд та пожежі не було.
    Наразі триває досудове розслідування, встановлюються обставини події.
    Для з’ясування виду вибухонебезпечного предмету, що вибухнув, призначено судові вибухотехнічну, фізико-хімічну та балістичну експертизи, виконання яких доручено спеціалістам НДКЦ при УМВС України в області.

Прокурор Радивилівського району
Микола КляпкоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *