Pages

Categories

Search


У Радивилові викрито групу осіб, що грабувала автомобілі

by
Лютий 5, 2015
КРИМІНАЛ
No Comment

\"\"   До чергової частини районного відділу міліції звернулися мешканці міста з
проханням розшукати осіб, які в ніч з 17 на 18 січня шляхом розбиття
віконного скла, зламом замків капоту та дверцят їхніх автомобілів
викрали три акумуляторні батареї, дві авто магнітоли, два набори
гайкових ключів, навігатор, дизельне паливо та інші запчастини й
аксесуари до їхніх транспортних засобів.

   Десять діб знадобилось радивилівським правоохоронцям щоб встановити осіб, які за одну ніч здійснили серію крадіжок із автомобілів містян
   До чергової частини районного відділу міліції звернулися мешканці міста з проханням розшукати осіб, які в ніч з 17 на 18 січня шляхом розбиття віконного скла, зламом замків капоту та дверцят їхніх автомобілів викрали три акумуляторні батареї, дві авто магнітоли, два набори гайкових ключів, навігатор, дизельне паливо та інші запчастини й аксесуари до їхніх транспортних засобів.
   До розшуку зловмисників був задіяний майже весь особовий склад районного відділу міліції, а також члени міського громадського формування «Граніт». Спільними зусиллями правоохоронців здійснювався по квартирний обхід мешканців будинків та проводився комплекс інших розшукових заходів, спрямованих на здобуття оперативної інформації.
   Згодом зловмисників піймали на «гарячому» під час спроби здійснити чергову крадіжку з автомобіля у сусідніх Бродах, що на Львівщині. Наразі їхня причетність до крадіжок з автомобілів у Радивилові встановлена, про що свідчать докази їхньої вини, які вилучені з місця події.
    -Злодіями виявились четверо ніде не працюючих мешканців Бродівського району Львівської області 1992, 1993, 1997 та 1989 року народження, – прокоментував про хід подій начальник кримінальної міліції Олександр Конюший. – В їх поле зору попадали автомобілі, що паркувалися у дворах будинків. Точна сума збитку буде встановлена після проведення авто товарознавчої і товарознавчої експертиз. Чоловіки ніде не працювали й таким чином хотіли покращити своє матеріальне становище.
    Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України. По справі триває досудове слідство. Санкція статті передбачає покарання від 850 гривень штрафу до позбавлення волі до трьох років.


Оксана Шуляк,
Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *