Pages

Categories

Search


Крапку у конфлікті між дівчатами поставив суд

Крапку у конфлікті між дівчатами поставив суд

by
Квітень 21, 2015
КРИМІНАЛ
No Comment

Минулої осені завершився судовий розгляд кримінального провадження по обвинуваченню 28-річної мешканки Радивилівського району у вчиненні грабежу.

Дівчина у травні, знаходячись на автобусній зупинці села Козин, поконфліктувала із, на той час, неповнолітньою Л., вдаривши останню кулаком в обличчя та груди. Від отриманого удару неповнолітня  впала, і в неї з кишені випали гроші та мобільний телефон марки «Nokia». Не вагаючись, кривдниця усе підняла й забрала собі.

Так, як із кривдницею потерпіла не була добре знайома, вона відразу звернулася за допомогою до правоохоронців. Вони, зібравши характеризуючи дані, встановили усі обставини справи.

На час судового розгляду матеріальний збиток потерпілій нападниця повністю відшкодувала, тому, неповнолітня прохала суд суворо не карати кривдницю пообіцявши, що претензій до обвинуваченої мати не буде.

Оцінюючи зібрані докази Радивлівський суд все ж визнав нападницю винною у вчиненні злочину за частиною 2 статті 186(грабіж) Кримінального Кодексу України, позбавивши її волі на чотири роки. Однак,враховуючи щире каяття та сприяння в розкритті злочину, керуючись статтею 75 Кримінального Кодексу України, звільнив її від відбування призначеного покарання, встановивши три роки іспитового строку.

Оксана Шуляк,
Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *