Pages

Categories

Search


За погрози вбивством – випробувальний термін

За погрози вбивством – випробувальний термін

by
Травень 6, 2015
КРИМІНАЛ
No Comment

Рік і два місяці обмеження волі присудив суд 21-річному парубку з Радивилівського району за погрозу вбивством.

Рік тому в чергову частину Радивилівського районного відділу міліції надійшло телефонне повідомлення від 43-річної Марії з с. Добривода про те, що її односелець погрожує їй і членам її родини фізичною розправою.

Приїхавши на місце події правоохоронці з’ясували, що 21-річний Микола, тримаючи однозарядну пружино – поршневу пневматичну гвинтівку в руках калібру 4,5 мм. погрожував заявниці, що вистрелить.

Марія розповіла, що Микола того дня з ними відпочивав. Однак коли побачили, що парубок випивши зайвого почав ображати присутніх попросили піти. Натомість хлопець повернувся знову і вимагав, щоб з ним грали у карти. А при черговій відмові вже повернувся із гвинтівкою.

Сприйнявши погрози вбивством реальними потерпіла і повідомила у міліцію.

Вже восени минулого року Микола свої дії в суді пояснював обуренням через те, що його стали проганяти із подвір’я де, він разом із іншими відпочивав та не хотіли з ним грати у карти. Образившись на це, він приніс гвинтівку, став нею клацати та перезаряджати погрожуючи стрільнути, хоча насправді умислу позбавляти життя не мав.

Зваживши на всі обставини справи Радивилівський районний суд визнав винним обвинуваченого у вчинені кримінального правопорушення за частиною 1 статті 129(погроза вбивством) Кримінального Кодексу України та на рік і два місяці обмежив його волю з триманням в кримінально – виконавчій установі відкритого типу. Проте, застосовуючи статтю 75 Кримінального Кодексу України звільнив від покарання з призначенням річного іспитового строку.

Зброю ж суд звелів знищити, а покараного ще зобов’язав відшкодувати жінці п’ять тисяч гривень моральної шкоди.

Оксана Шуляк,
Радивилівський РВ УМВС
України в Рівненській областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *