Pages

Categories

Search


Радивилів. 102 Інформує!

Радивилів. 102 Інформує!

В УМВС України в Рівненській області цілодобово діє телефон «гарячої лінії», за яким ви можете повідомити про порушення законодавства під час виборчого процесу: (0362) 679-679.
Крім того, інформацію про стан правопорядку під час виборчої кампанії можна отримати з допомогою геоінформаційної системи (ГІС) «Вибори-2015», яка створена і функціонує на базі МВС України.
Це дає змогу в режимі реального часу довідатися про кількість та характер правопорушень в тому чи іншому населеному пункті. Також з використанням ГІС «Вибори-2015» можна отримати інформацію, на якій стадії розгляду перебуває кожен окремий факт.

Останні кримінальні події та правопорушення:

До міліції із заявою звернулася 57-річна продавчиня. Остання повідомила про те, що невідома особа з приміщення магазину «Євро-Бум» поцупила з її сумочки гаманець, в якому знаходилось близько трьох тисяч гривень та пенсійна картка. Наразі зловмисників розшукує міліція.


Вкотре правоохоронці зафіксували факт проникнення до нежилого господарства на території району. Цього разу зловмисникам вдалося викрасти з будинку три карнизи.


 

Із заявою про зникнення з магазину «Тисяча дрібниць» шкіряного плаща та плаття до правоохоронців звернулася 54-річна містянка. Обставини події зараз з’ясовують правоохоронці.


 

З письмовою заявою до дільничного інспектора міліції звернувся 50-річний житель району. Останній повідомив, що виявив зникнення свого мобільного телефону «Нокія» поблизу продуктового магазину в с. Острів. По «гарячих» слідах правоохоронці знайшли телефона та встановили особу зловмисника. Ним виявився 25-річний односелець потерпілого. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.


 

Днями непорозумілися між собою двоє жителів району. Зустрівшись в міському парку ім. Т.Г. Шевченка 27-річний та 38-річний чоловіки взялися до з»ясування стосунків та затіяли бійку. Як наслідок – з різаною раною правої духової ділянки у хірургічне відділення було госпіталізовано одного з її учасників. Кривдника ж було запрошено до районного відділу міліції для з»ясування обставин. Проте, чоловіки примирилися. Із зустрічною заявою до правоохоронців звернувся потерпілий. Він повідомив, що претензій до нападника не має, а тілесні ушкодження для нього є не значними. Згодом, після отримання необхідної допомоги, він з лікарні втік.


 

Довготривалі неприязні стосунки із зятем поклали у лікарняне ліжко 68-річного пенсіонера. Із закритим переломом п’ятого ребра з права, забійно – масивними гематомами живота, спини та грудної клітки він був доставлений у травматологічне відділення районної лікарні.
Встановлено, що чоловіки проживають окремо, проте, ведуть спільне господарство. Вкотре вони між собою поконфліктували.
За частиною 1статті 122(умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Діяння карається виправними роботами до двох років, обмеженням або позбавленням волі до трьох років.

Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *