Pages

Categories

Search


Активізувалися крадіжки ліній електропередач

Активізувалися крадіжки ліній електропередач

by
Жовтень 8, 2015
КРИМІНАЛ
2 Comments

На Радивилівщині активізувалися крадіжки ліній електропередач РЕМ та електрокабелів «Укртелекому». Збитки від злочинів доволі значимі. Щоб перерізати кабель займе лише кілька хвилин, а на його відновлення доведеться витратити кілька діб. Крім того, електропровід слугує для зв’язку як державних підприємств, так і громадян. При їх пошкодженні людина втрачає змогу оперативно звернутися у міліцію, викликати швидку допомогу чи в інших надзвичайних ситуаціях.

За даними обліку Радивилівського районного відділу міліції з початком нового року зареєстровано одинадцять крадіжок проводів, як телефонного, так і ліній електропередач. Зазвичай зловмисники «полюють» на них вночі, щоб уникнути зустрічі з небажаними свідками.

Така крадіжка визначається не тільки матеріальною шкодою підприємствам та дискомфортом населенню, а й призводить до підриву всієї енергосистеми та інформаційного зв’язку міста і району. А у компанії «Рівнеобленерго» вже використані всі резерви електрообладнання.

Закликаємо осіб, які працюють на пунктах прийому кольорових металів неодмінно зважити на такі хуліганські дії. При виявленні вказаних фактів повідомляти правоохоронцям.

Звертаємося до мешканців краю бути не байдужими та приглядатися до незнайомців чи інших осіб, що блукають вашими вулицями, шпортають біля заборів чи стовпів. Про підозрілі дії останніх просимо повідомляти на лінію «102», або ж в чергову частину Радивилівського РВ УМВС за номером : 4-10-02.

Зважаючи, що збиток сягає більше тисячі гривень, на винуватців неодмінно очікує кримінальна відповідальність. А прізвисько «злодій» буде супроводжувати вас протягом всього вашого життя.

Радивилівський РВ УМВС


2 Responses

  1. rosolovsky

    Жовтень 9, 2015, 09:51:28

    Так міліція ж писала 🙂

  2. Влад

    Жовтень 9, 2015, 09:41:23

    Ви хоч заголовки перечитуєте в своїх замітках?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *