Pages

Categories

Search


Радивилівець може «сісти» за грати за побиття приятеля кримчанина.

Радивилівець може «сісти» за грати за побиття приятеля кримчанина.

by
Листопад 13, 2015
КРИМІНАЛ, ПАТРУЛЬ
No Comment

Чотири роки в установі закритого типу може провести 55-річний житель Радивилова за спричинення тілесних ушкоджень, що призвели до тяжких наслідків.

Восени минулого року 55-річний містянин дав прихисток 54-річному чоловікові з Автономної Республіки Крим.Протягом трьох діб приятелі пиячили в житловому будинку власника доки візитерові стало не добре, і він впав втративши свідомість. Господар, намагаючись привести до тями знайомого, почув у відповідь від нього лишень нецензурну лайку. Це образило чоловіка, і він вдарив непритомного гостя кулаком в область печінки та грудної клітки. Опісля, витягнув останнього на подвір’я та залишив біля будинку.

Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, у потерпілого виявлена закрита травма живота та грудей у вигляді перелому десяти ребер справа зі зміщенням та розрив печінки. Отримані ушкодження призвели до внутрішньочеревної кровотечі потерпілого та вважаються тяжкими.
-кримінальне провадження було відкрито за повідомленням з Радивилівської районної лікарні, – прокоментував подію т.в.о.начальник Радивилівського відділення поліції Дубенського ВП ГУНП у Рівненській області Віталій Кеда. – За частиною 1 статті 121(умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального Кодексу України відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Призначаючи покарання суд врахував усі пом’якшуючі обставини та єдину обтяжуючу – злочин скоєно у стані алкогольного сп’яніння. Відтак, позбавив волі чоловіка на чотири роки. Також зобов’язав обвинуваченого відшкодувати на користь Радивилівської районної лікарні витрати, понесені на лікування потерпілого, в сумі 1061 гривню.
Проте, обвинувачений ще має право у місячний термін оскаржити винесений судовий вердикт.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *