Pages

Categories

Search


Телефонний шантаж знову «обнулив» родинний бюджет

Телефонний шантаж знову «обнулив» родинний бюджет

Жителька с.Козин перерахувала шахраям, які представились співробітниками органів внутрішніх справ, десять тисяч гривень/

В подібні халепи вже мали нещастя втрапити десятки міських та сільських родин. Попри те, що газетні сторінки рясніють попередженнями, аби не лінувались перевірити сумнівну інформацію люди й надалі довірливо відраховують зароблені чесною працею гроші шахраям при першій-ліпшій нагоді. Знаючи, що матеріальна скрута, тотальне безробіття штовхають бажаючих нажитися нечесним способом на все більш хитрі обманні схеми . І так званий телефонний шантаж – чи не найпопулярніша пастка.

Втрапила у липке шахрайське сильце й мешканка с.Козин. Невідомі, представившись правоохоронцями, запропонували врятувати з лап криміналу щойно затриманого сина. Жінка, замість зателефонувати і впевнитись, що з дитиною все гаразд, дістала заощадження і попрямувала до найближчого банківського терміналу. Кишеня шахраїв поповнилась одразу на десять тисяч гривень, а матері лише за годину по тому спало на думку набрати номер сина.

«Розвели на гроші» й міську мешканку, яка вирішила придбати дороговартісний телефон на одному із сайті оголошень. Жінка перерахувала шістсот гривень завдатку за вподобану модель чоловікові, що відрекомендувався продавцем. Як і слід було очікувати, тільки-но кошти опинились на банківському рахунку шахрая, той більше не вийшов на зв’язок із довірливою пані.

По обох справах наразі проводиться досудове розслідування. Але, як доводить невтішна практика, такі дурисвіти майже завжди виходять сухими з води.
Радивилівське відділення поліції попереджає населення: не лінуйтеся перевіряти інформацію, яка стосується безпеки ваших рідних. Не поспішайте перераховувати кошти невідомим, завжди пам’ятайте про те, що можете стати жертвою телефонного шантажу. Купуючи будь-які товари через Інтернет-оголошення, пам’ятайте, що оплату безпечніше проводити після того, як пакунок надійде у найближче поштове відділення. Інакше ризикуєте інвестувати власні гроші у безбідне існування вигадливих шахраїв.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *