Pages

Categories

Search


Iз банкомату викрали 230 тис. грн

by
Грудень 7, 2009
КРИМІНАЛ
No Comment

\"\"    Співробітники райвідділу міліції м. Радивилів  отримали повідомлення про те, що злочинці викрали 238 тисяч гривень з банкомату "Райффайзен банк Аваль".

    Банкомат цієї фінансової установи розташований в приміщенні будинку побуту в самому центрі міста Радивилова.

    Співробітники райвідділу міліції м. Радивилів  отримали повідомлення про те, що злочинці викрали 238 тисяч гривень з банкомату "Райффайзен банк Аваль".

    Банкомат цієї фінансової установи розташований в приміщенні будинку побуту в самому центрі міста Радивилова.

    "Поки бабулька-охоронниця спала на третьому поверсі приміщення, туди пролізли злодії. Вони автогеном розрізали банкомат і забрали звідти 238 тисяч гривень готівки. Зараз ми шукаємо злочинців, які дуже добре знали будову цього банкомату", – говорить начальник райвідділу міліції Віктор Мінько.

    Зазначимо, що в липні минулого року подібна крадіжка була здійснена відразу з двох банкоматів – "ПриватБанку" та "Кредобанку", розташованих в приміщенні швейної фабрики в центрі міста Рівного, за сто метрів від міського райвідділу міліції.

    Тоді злочинцям дістались майже 500 тисяч гривень. У місті Дубно вони "вигребли" ще з одного банкомату 48 тисяч гривень. Розшукати тих злодіїв міліції до цих пір не вдалося.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *