Pages

Categories

Search


Поцупив трьохметровий міст

by
Листопад 23, 2011
КРИМІНАЛ
No Comment

\"\"     У черговій частині Радивилівського райвідділу міліції нещодавно пролунав телефонний дзвінок – між селами Немирівка та Батьків невідомі особи під покровом ночі викрали… міст. Зловмисники, шляхом демонтажу, спромоглися привласнити триметрову металеву споруду, що з’єднує береги річки Слонівка. Саме через цей місток щодня діти діставалися до школи.

     На місце події негайно виїхали двоє найдосвідченіших працівників сектору дільничних інспекторів капітан міліції Володимир Порученко та старший лейтенант міліції Василь Маркович. І вже надвечір пошуки зловмисників дали свої результати.

\"\"

    У черговій частині Радивилівського райвідділу міліції нещодавно пролунав телефонний дзвінок – між селами Немирівка та Батьків невідомі особи під покровом ночі викрали… міст. Зловмисники, шляхом демонтажу, спромоглися привласнити триметрову металеву споруду, що з’єднує береги річки Слонівка. Саме через цей місток щодня діти діставалися до школи.

     На місце події негайно виїхали двоє найдосвідченіших працівників сектору дільничних інспекторів капітан міліції Володимир Порученко та старший лейтенант міліції Василь Маркович. І вже надвечір пошуки зловмисників дали свої результати.

     Як з’ясувалося, мешканець Радивилова, 21-річний Валентин, уже давно мріяв про автомобіль. Та заробляти на транспортний засіб законно йому не хотілося — вабили легкі гроші. Тож вирішив, підговоривши трьох товаришів, нажитися без особливих зусиль. Молодики вирішили «провернути» зухвалу операцію викрадення металевої конструкції мосту. Зробили це вночі, аби хтось ненароком не став небажаним свідком події. Добряче підваживши споруду, молодики з останніх сил вклали її на завчасно підготовані ноші. Перенісши поломаний місток в узгоджену схованку, товариші розійшлися по домівках з нетерпінням чекаючи ранку, щоб здати його на металобрухт.

     Прибувши на місце події, старший дільничний інспектор Володимир Порученко вже мав чіткий план. Досвід та професійне чуття взяли своє – вже через кілька годин у приміщенні райвідділу міліції перебувало четверо підозрюваних у вчиненні цього злочину.
     – Наразі порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб), – повідомив т.в.о. начальника Радивилівського РВ УМВС майор міліції Віталій Воронко. – До того ж стало відомо про нові епізоди бурхливої діяльності молодиків. Зараз триває слідство. А остаточну крапку в цій справі, звичайно, поставить суд.
     А от скористатися мостом мешканці сіл Немирівка та Батьків наразі не в змозі — його вилучили як речовий доказ… 


no Responses

 1. Голос народу

  Листопад 29, 2011, 12:49:59

  Є цільова установка: поцупив – за грати.
  Доки ми не будемо мислити, то за деревами лісу не побачимо.
  СРСР – залишило нам в спадок принципи жорстокості і обману.
  Цікаво, хто з прихильників того що хлопців посадять ходить до церкви?
  Хто слухняно схиляє перед священником голову з надією прощення гріхів?
  Чому ж ви так готові заховати за місток у нещасних 600 гривень молодого хлопця?
  Головою користуйтеся, а не цільовими установками!
  І втекти від совісті, коли ви після сповіді напівпосміхаючись облегшено ідете додому, а молодики гнитимуть на нарах!

 2. jozef

  Листопад 29, 2011, 11:27:42

  Більшість таких хлопців як Валентин працюють на підприємствах або за кордоном і чесно заробляють гроші на свої авто.Чесно кажучи я сумніваюсь,що гроші за цей місток він складав би на авто.Скоріше всього він просадив би їх разом зі своїми дружками в найблищому бару.

 3. Голос народу

  Листопад 28, 2011, 14:19:20

  Все не потрібно ніяких карних справ. Винні не хлопці, а суспільство що їх виховало. Не про "легкі гроші" мріяли парубки, а про нормальне явище купити авто до 30 років. Де ж були досвідчений Володимир Порученко і іже з ним, коли потрібно було покарати епатажного властителя району до відповідальності за його діяльність. Звісно, 21-річного Валентина посадити легше. Краще дайте Валентину суму про яку він мріяв і нормально працевлаштуйте, аніж за грати. Нехай працює і відчує опіку вашу. Коди ми котимося?

 4. ezhen

  Листопад 23, 2011, 19:11:06

  Я теж за, молодь деградує

 5. jozef

  Листопад 23, 2011, 13:24:56

  Викрали місток,знімають каналізаційні люки,розбирають підїздні колії,крадуть металеві огорожі і хрести з кладовищ.І все це в металобрухт.Як що не можна контролювати це все,чи не вистачає сил і особового складу в РВВС,то хоч покарайте як належить.Я думаю була б наука іншим ,,металістам". smileЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *