Pages

Categories

Search


У Радивилівському районі продовжують роботи з переведення закладів соціальної сфери на альтернативне паливо

by
Жовтень 8, 2013
ЕКОНОМІКА
No Comment

       \"\"У дитячому садочку с.Козина запрацювала нова блочна котельня з двома твердопаливними котлами марки „Квартал-100”, які працюватимуть на місцевих видах палива – торфобрикеті та відходах деревини.
Перебуваючи у дитячому закладі, заступник голови райдержадміністрації Віктор Гетьман зауважив, що вартість впровадження проекту становить близько 420 тис. грн., проте ефект беззаперечний – обігрів приміщення садочка торфобрикетом вдвічі, а відходами деревини в чотири рази дешевший, ніж імпортованим природним газом.
     Енергозбереження та використання альтернативних видів палива – це стратегічне завдання Президента України, губернатора та районної влади. На сьогоднішній день у районі активно проводиться робота щодо впровадження енергоощадних систем опалення в закладах соціальної сфери.

Так у 2013 році в дитячому садочку с.Козин запрацювала нова блочна котельня з двома твердопаливними котлами марки „Квартал-100”, які працюватимуть на місцевих видах палива – торфобрикеті та відходах деревини.

Перебуваючи у дитячому закладі, заступник голови адміністрації Віктор Гетьман зауважив, що вартість впровадження проекту становить близько 420 тис.грн., проте ефект беззаперечний – обігрів приміщення садочка торфобрикетом вдвічі, а відходами деревини в чотири рази дешевший, ніж імпортованим природним газом.

За попередніми підрахунками нові котли дозволять економити близько 50 тис.грн. щороку, які можна вкладати в подальше впровадження у закладі енергоощадних технологій. Це, в свою чергу, дозволить покращити якість теплопостачання, а головне – зменшити залежність від імпортного енергоресурсу шляхом використання місцевих видів палива, повідомляє сайт РДА.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *