Pages

Categories

Search


Агрокорпорація «Крупець»: успішно утверджуючи євростандарти

by
Листопад 16, 2013
ЕКОНОМІКА
No Comment

         \"\"Україна, схоже, за крок до стратегічної мети – асоційованого членства в ЄС. В останні місяці у державі домінують прагнення підвести українські стандарти під європейські принципи. Угода про асоціацію є чимось набагато більшим, ніж просто технічна угода. Але поки в суспільстві загалом тривають дискусії з приводу геополітичних перспектив України, навіть у нашому районі успішно утверджуються і розвиваються засади європейськості. Звісно, в економічному аспекті. Приклад цьому – агрокорпорація «Крупець».
        Власне, з цього розпочав розмову кореспондент з генеральним директором агрокорпорації «Крупець» Володимиром ВАРФАЛЮКОМ, заслуженим працівником сільського господарства України, напередодні Дня працівників сільського господарства. Адже професійне свято – це гарний привід проаналізувати досягнуте, окреслити перспективи. Україна, схоже, за крок до стратегічної мети – асоційованого членства в ЄС. В останні місяці у державі домінують прагнення підвести українські стандарти під європейські принципи. Угода про асоціацію є чимось набагато більшим, ніж просто технічна угода. Але поки в суспільстві загалом тривають дискусії з приводу геополітичних перспектив України, навіть у нашому районі успішно утверджуються і розвиваються засади європейськості. Звісно, в економічному аспекті. Приклад цьому – агрокорпорація «Крупець» Радивилівського району на Рівненщині.

 

 Власне, з цього розпочав розмову редактор газети \”Прапор перемоги\” з генеральним директором агрокорпорації «Крупець» Володимиром Олександровичем ВАРФАЛЮКОМ, заслуженим працівником сільського господарства України, напередодні Дня працівників сільського господарства. Адже професійне свято – це гарний привід проаналізувати досягнуте, окреслити перспективи.
 
–Не буде перебільшенням, якщо скажу, що агрокорпорація «Крупець» – європейська компанія, – зауважив Володимир Олександрович. – Адже вона в постійному процесі покращення і подальшого розвитку виробництва. Щоб досягнути поставленої мети, налагодили ефективні партнерські зв’язки з провідними світовими і вітчизняними компаніями галузі. Тісно співпрацюємо з різними європейськими фірмами, зокрема, BIG DUTCHMAN, SHPECHT, AGROVO, RIELLA, TESTMER, ТОВ \”АМАКО УКРАЇНА”, ТОВ \”МIЖНАРОДНА НАСIННЄВА КОМПАНIЯ”, ВАТ \”АСКОП-УКРАЇНА”, компанія \”ЕРІДОН”, компанія \”КВС УКРАЇНА”, ДП \”ТЕГРА УКРАЇНА ЛТД”. Це, а також співпраця з фінансовими установами допомагає забезпечити нам реалізацію нових сміливих рішень. Докладніше – в газеті «Прапор перемоги».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *