Pages

Categories

Search


Сільгосппідприємства отримають 300 мільйонів гривень

by
Вересень 17, 2014
ЕКОНОМІКА
No Comment

\"\"На сільськогосподарські підприємства Рівненщини чекають серйозні інвестиції. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА На одному з найбільших виробників сільгосппродукції у Західній Україні – агрокорпорації «Крупець», що у Радивилівському районі, збудували два пташники. Введення в дію нових об’єктів дасть змогу додатково вирощувати 200 тисяч курок несучок, розповіли в департаменті агропромислового комплексу облдержадміністрації. Тим часом, в області триває будівництво та реконструкція низки сільськогосподарських об’єктів. Так, на завершальній стадії – створення молочного комплексу на 2100 корів у ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Радивилівського району.
На сільськогосподарські підприємства Рівненщини чекають серйозні інвестиції. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

На одному з найбільших виробників сільгосппродукції у Західній Україні – агрокорпорації «Крупець», що у Радивилівському районі, збудували два пташники. Введення в дію нових об’єктів дасть змогу додатково вирощувати 200 тисяч курок несучок, розповіли в департаменті агропромислового комплексу облдержадміністрації.

 Тим часом в області триває будівництво та реконструкція низки сільськогосподарських об’єктів. Так, на завершальній стадії – створення молочного комплексу на 2100 корів у ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Радивилівського району. 

На Дубенщині триває будівництво другої черги елеватора, розрахованої на 210 тисяч тонн зерна. За словами фахівців, це дозволить створити умови для зберігання зернової кукурудзи не тільки Дубенського, а й сусідніх районів. Окрім того, в обласному центрі продовжується будівництво першої черги оптового ринку сільськогосподарської продукції.

 Загалом у модернізацію сільськогосподарських господарств Рівненщини цьогоріч планують інвестувати більше 300 мільйонів гривень.  (ERVE.UA).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *