Pages

Categories

Search


Радивилівщина без електроенергії буде 4 години на добу – Рівнеобленерго

by
Грудень 8, 2014
ЕКОНОМІКА
No Comment
\"\"    У зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що
склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні та для
забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України
НЕК «Укренерго» продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії.
    Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження
максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в
Рівненський області…
    У зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні та для забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України НЕК «Укренерго» продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії.
    З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення в оперативному режимі ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинам на території Рівненської області та міста Рівне.
    Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області.

Понеділок – П’ятниця
8:30 – 10:30 всі райони області повністю.
15:45 – 17:45  Гощанський,  Здолбунівський, Острозький, Радивилівський, Дубенський,  Млинівський, Демидівський та Рівненський райони.
17:45 – 19:30 Костопільський, Березнівський, Сарненський, Володимирецький, Зарічненський, Дубровицький, Рокитнівський, Корецький райони.

    В планах можуть бути зміни в залежності від навантажень в Об’єднаній енергетичній системі України в Рівненський області.
    У разі розпорядження головного диспетчера Об’єднаної енергетичної системи України при різкий втраті виробітку електричної енергії на генеруючих станціях та при різкому зниженню частоти ПАТ «Рівнеобленерго» має право без попереджень та узгоджень проводити обмежувальні графіки вимкнень в Рівненський області, що вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.
    Тривалість та обсяги таких відключень електроенергії регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України.
    ПАТ «Рівнеобленерго» діє виключно в правовому полі України, є частиною Об’єднаної Енергетичної Системи України і має неухильно виконувати рішення Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго»
    Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами та вимикати електроприлади, виходячи з дому.
    У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ \”Рівнеобленерго” звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади. Обмеження споживання електроенергії по всій області дозволить значно зменшити навантаження енергосистеми.

    У разі запровадження вимкнень електричної енергії просимо споживачів не намагатися самостійно відновити електропостачання та дотримуватись правил електробезпеки.


no Responses

  1. VOLODYMYR

    Грудень 9, 2014, 18:05:31

    А В САМОМУ МІСТІ РАДИВИЛОВІ КОЛИ І НА СКІЛЬКИ БУДУТЬ ВІДКЛЮЧАТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *