Pages

Categories

Search


З 1-го вересня чергове підняття тарифів на електроенергію

З 1-го вересня чергове підняття тарифів на електроенергію

by
Серпень 28, 2015
ЕКОНОМІКА
No Comment

З 01 вересня 2015р. передбачається 2-й етап зростання тарифів на електроенергію. В свою чергу, поступове зростання цін за спожиту електроенергію дає можливість споживачам планувати свій бюджет, а також стимулює до енергозбереження, шляхом утеплення житла, заміни звичайних лампочок на енергозберігаючі, старих вікон та дверей, застарілих електроприладів. Ці заходи допомагають значно знизити споживання енергії, а відтак дозволяють не збільшувати витрати на енергоресурси при збільшенні тарифів.

Розуміючи складність ситуації в умовах підвищення тарифів, Урядом передбачено низку заходів, які спрямовані на посилення соціального захисту населення.

Разом з тим, Товариство просить Вас вчасно здійснювати розрахунки за спожиту електроенергію, систематично повідомляти енергопостачальнику показники лічильника, а також відповідально відноситись до передбачених чинним законодавством прав та обов’язків споживачів.

В свою чергу, ПАТ «Рівнеобленерго» докладатиме максимум зусиль з метою якісного, надійного та безперебійного постачання електроенергії.

Тарифи на електроенергію, які діятимуть з 01 вересня 2015р. тутЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *