Pages

Categories

Search


Для споживачів природного газу Рівненської області запрацював інтерактивний особистий кабінет

Для споживачів природного газу Рівненської області запрацював інтерактивний особистий кабінет

by
Листопад 24, 2015
ЕКОНОМІКА
No Comment

Споживачі природного газу Рівненської області відтепер мають можливість он-лайн контролювати стан свого особового рахунку. Це стало можливим завдяки запуску особистого кабінету на сайті 104.ua. За кілька днів роботи нового он-лайн-сервісу вже 650 споживачів природного газу Рівненської області зареєстрували свої особисті кабінети.

Кожен клієнт ТОВ «Рівнегаз Збут», на чиє ім’я відкрито особовий рахунок, має можливість зареєструватися і користуватися особистим кабінетом, що дає безліч переваг. Це і перевірка поточного балансу, внесення показань лічильника, перегляд історії платежів, а найголовніше – можливість оплати за газ, не виходячи з дому. Тож відтепер усі споживачі мають відкритий доступ до своїх даних в абонентській базі компанії.

Крім того, у споживачів з’явиться можливість прямого зв’язку з постачальником. Через особистий кабінет можна поставити запитання, залишити відгук, записатися на прийом до керівництва. Усі звернення клієнтів переадресовуються до контакт-центру, який надасть вичерпну інформацію з поставлених питань.

«Запуск особистого кабінету дозволяє мешканцям області значно заощадити свій час і миттєво оплачувати рахунки за використаний газ», – коментує директор ТОВ «Рівнегаз Збут» Леонід Кошельник.

Реєстрація в особистому кабінеті займає всього кілька хвилин. Однак для цього необхідно знати № свого особового рахунку та останню суму платежу за газ. Уточнити ці дані споживач може в останньому оплаченому рахунку або, зателефонувавши до Контаткт-центру за номером (0362) 461-104.

Детальнішу інформацію та покрокову інструкцію щодо реєстрації в особистому кабінеті можна дізнатися на сайті 104.ua або зателефонувавши в контакт-центр за номером (0362) 461-104.

Зверніть увагу, що особистий кабінет наразі працює в тестовому режимі. Якщо ви побачите помилки, будь ласка, пишіть на адресу: contact@ rv.104.ua або відправляйте нам листи безпосередньо із вашого кабінету.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *