Pages

Categories

Search


Цьогоріч новорічну красуню можна придбати від 50 грн.

Цьогоріч новорічну красуню можна придбати від 50 грн.

by
Грудень 9, 2015
ЕКОНОМІКА
No Comment

Принаймні так обіцяють лісівники області.

Лісівники Рівненщини завчасно підготувалися до новорічно-різдвяних свят і пропонують придбати новорічні ялини та сосни. На плантаціях лісогосподарських підприємств області росте понад 105 тис. штук новорічних дерев, які можуть купити всі охочі для створення святкової атмосфери. Їхня вартість залежатиме від висоти дерева. Ялинку до 1 м на підприємствах РОУЛМГ можна придбати у середньому за 50 грн, від 1 до 1,5 м – за 70 грн, від 1,5 до 2 м – за 80 грн, від 2 до 2,5 м – за 100 грн.

Станом на 01.12.2015 року в лісгоспах Рівненщини налічується 145 га плантацій, на яких росте понад 850 тис новорічних ялинок. У цьому році в області посаджено понад 20 га таких плантацій. Для того, щоб виростити новорічне дерево за ним потрібно доглядати впродовж 7-10 років.

У зимовий час такі насадження особливо ретельно охороняються. З метою посилення контролю за охороною лісів від незаконних рубок розроблено комплекс заходів щодо охорони хвойних насаджень у передноворічний період 2016 року. Відповідно до якого, в усіх лісогосподарських підприємствах будуть створені спеціальні рейдові групи за участі лісової охорони, екологічної інспекції та поліції для попередження та виявлення фактів незаконного вирубування лісових насаджень. Порушникам загрожує штраф у розмірі 85-170 гривень та відшкодування збитків завданих лісовому господарству.

Уже кілька років поспіль новорічні ялинки та сосни маркуються спеціальними пластиковими бирками зі штрих-кодом, за допомогою якого можна перевірити легальність і законність походження ялинки.

Придбати новорічні дерева можна буде у спеціально визначених місцях біля контор лісництв, розсадників та у спеціалізованих магазинах «Лісовичок», які працюють вздовж автомобільних доріг в різних районах області.

Детальніше про те де і як придбати новорічні дерева можна дізнатися за телефоном «гарячої лінії», яка відкрита в Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, – (0362) 26-24-92.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *