Pages

Categories

Search


46 мільйонів – на автошлях Козин – Пляшівка

by
Липень 29, 2009
ЕКОНОМІКА
No Comment

    Свого часу депутати районної ради, голова районної ради М.М.Савчук, голова райдержадміністрації І.Й.Полетко звернулися до народного депутата України, нашого земляка Ю.В.Гнаткевича з пропозицією сприяти будівництву дороги між селами Козин та Острів.

    Під час чергового приїзду Юрія Васильовича в район я поцікавився у нього долею цього проекту. Ось що він розповів:

    – Чув, що, мовляв, ця дорога будувалася у 60-ті роки. Це не зовсім так. Я співвідношу за часом і стверджую, що цю дорогу, принаймні відрізок через Добриводу, будував ще мій покійний дід. Він був бригадиром дорожньої бригади й іноді брав мене, старшокласника, з собою на роботу. Я забивав клинці між камінням. Добре пам’ятаю, як ми працювали на відрізку, де є поворот до церкви, підїхав місцевий міліціонер і повідомив, що в Москві заарештували Берію.

    Свого часу депутати районної ради від фракції БЮТ, голова районної ради М.М.Савчук, голова райдержадміністрації І.Й.Полетко звернулися до народного депутата України, нашого земляка Ю.В.Гнаткевича з пропозицією сприяти будівництву дороги між селами Козин та Острів.

    Під час чергового приїзду Юрія Васильовича в район я поцікавився у нього долею цього проекту. Ось що він розповів:

    – Чув, що, мовляв, ця дорога будувалася у 60-ті роки. Це не зовсім так. Я співвідношу за часом і стверджую, що цю дорогу, принаймні відрізок через Добриводу, будував ще мій покійний дід. Він був бригадиром дорожньої бригади й іноді брав мене, старшокласника, з собою на роботу. Я забивав клинці між камінням. Добре пам’ятаю, як ми працювали на відрізку, де є поворот до церкви, підїхав місцевий міліціонер і повідомив, що в Москві заарештували Берію. Зрештою, дорога була збудована. Але ви порівняйте дорогу в Острові, яку зробили поляки й по якій пройшло дві війни, й цю, про яку мова. Зрештою, й ті ями вже давно можна було заробити. Та відповідь завжди одна – немає грошей. Але я хочу запитати, де взялися гроші за один день, коли пішла мова, що днями на Козацькі Могили має їхати Президент В.Ющенко? Я проїхав усю трасу через Козин, Добриводу, Теслугів – все відремонтовано. Знайшлися гроші ?

    Щодо того, що цю дорогу потрібно асфальтувати. Після виборів 2006 року, коли одним із основних пунктів передвиборчої програми, з якою Блок Юлії Тимошенко йшов на вибори, начальником служби автомобільних доріг Рівненщини був депутат обласної ради від БЮТ Ф.Жежук. Ми з ним домовилися про включення цього відрізку Козин – Острів у план робіт. Тоді вдалося зробити відрізок від Острова десь до середини Пляшівки. Я неодноразово звертався у різні вищі інстанції щодо будівництва цієї дороги. Останнього листа написав голові Укравтодору В.Гуржосу, теж порадившись із Ф.Жежуком, який хоча вже й не є начальником служби автомобільних доріг Рівненщини, але є нашим активним однопартійцем, детально, професійно й аргументовано виклав усі аспекти стосовно цього будівництва. В отриманій відповіді йшлося, що нам виділяють 5,5 мільйонів гривень на продовженння будівництва дороги від середини Пляшівки до Теслугова.

    Та вже невдовзі надходить інформація, що мого листа розглянуто повторно і з’явилася можливість виділити не п’ять з половиною, а сорок шість з половиною мільйонів гривень. Вже відбувся (28 липня) тендер, на якому визначено фірму, яка вестиме роботи. Це – ВАТ «Рівнешляхбуд» (асфальтний завод у Рудня-Почаївській). До речі, передбачається облаштування заїздів до церкви, до школи, до цвинтаря та інших соціальних об’єктів, а також – тротуарів, освітлення вулиць у селах, якими пролягатиме дорога.


Віктор Свідницький.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *