Pages

Categories

Search


Будівельна компанія перерахувла 5 млн грн через фіктивні фірми

by
Травень 14, 2011
ЕКОНОМІКА
No Comment

    Одна із будівельних компаній при впорядкуванні прилеглої до дороги Київ – Чоп території через фіктивні будівельні фірми провела понад 5 млн грн бюджетних коштів.
    Як повідомили  у прес-службі УПМ ДПА в Рівненській області, будівельна фірма отримала субпідряд на впорядкування прилеглої території автодороги Київ – Чоп на ділянках Дубенського та Радивилівського районів. Будівельники повинні були облаштувати під\’їзди до будинків та з\’їзди з траси, бордюри, зупинки для автотранспорту, пішохідні доріжки, зливні лотки тощо.

    Одна із будівельних компаній при впорядкуванні прилеглої до дороги Київ – Чоп території через фіктивні будівельні фірми провела понад 5 млн грн бюджетних коштів.
    Як повідомили  у прес-службі УПМ ДПА в Рівненській області, будівельна фірма отримала субпідряд на впорядкування прилеглої території автодороги Київ – Чоп на ділянках Дубенського та Радивилівського районів. Будівельники повинні були облаштувати під\’їзди до будинків та з\’їзди з траси, бордюри, зупинки для автотранспорту, пішохідні доріжки, зливні лотки тощо. Роботу будівельники виконали, згідно актів прийому здачі робіт, за всіма вимогами і стандартами. Проте, за результатами документальної перевірки податківці виявили, що компанія приховала майже 2,5 млн грн податків. Загалом через фіктивні фірми компанія перевела більше 5 млн грн.
    За результатами проведеного огляду працівниками УПМ ДПА Рівненщини вилучено сейфи, комп’ютерну техніку та документи фінансово-господарської діяльності.
    Слідчими податкової міліції проти директора та головного бухгалтера будівельної компанії порушено кримінальну справу за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
    Відшкодування збитків, завданих державі, здійснюватимуть за рахунок накладення арешту на майно товариства та арешту на особисте майно осіб, що вчинили злочин.


ZAXID.NETЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *