Pages

Categories

Search


Смерть на залізничному перегоні Броди – Радивилів

by
Жовтень 19, 2013
ПОДІЇ
No Comment

 \"\"Це сталося під час руху по парній колії на 47 км пікету №3, що на перегоні Броди – Радивилів. Там вантажний потяг №2842, яким керував машиніст із депо Здолбунів, смертельно травмував жінку, яка знаходилася на колії у невстановленому місці. 
Проведеними заходами встановлено особу загиблої: нею виявилась 50-річна мешканка Бродівського району Львівської області, яка ніде не працювала та була інвалідом другої групи. На затримку руху поїздів ця подія не вплинула.
  

Це сталося під час руху по парній колії на 47 км. пікету №3, що на перегоні Броди-Радивилів. Там вантажний потяг №2842, яким керував машиніст із депо Здолбунів, смертельно травмував жінку, яка знаходилася на колії у невстановленому місці. 

Проведеними заходами було встановлено особу загиблої. Нею виявилась 50-річна мешканка Бродівського району Львівської області, яка ніде не працювала та була інвалідом другої групи.

На затримку руху поїздів ця подія не вплинула.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.276 Кримінального Кодексу України, тобто

порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, та розпочато досудове розслідування.

Слідчим відділом лінійного відділу на станції Здолбунів проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин цієї події. Проводитися судово-медична експертиза.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.


no Responses

  1. Поїзд

    Жовтень 19, 2013, 16:20:14

    Головне в цій новині це те що \”На затримку руху поїздів ця подія не вплинула.\”Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *