Pages

Categories

Search


Майданівця з Крупця Радивилівського району ще шукають

by
Березень 15, 2014
ПОДІЇ
No Comment

      \"\"Шістьох рівнян, які зникли на Майдані, досі не знайшли. Загалом список зниклих на сьогодні включає 243 особи. «Євромайдан» оприлюднив список з 243 людей, які зникли під час подій на Майдані та після інтервенції російських військ у Крим. Мешканців Рівненщини у списку — шестеро. Проте навпроти багатьох людей немає місць проживання, тому не виключено, що зниклих рівнян більше. Досі не знайшли і 23-річного Віталія Богуту із села Крупець Радивилівського району. Хлопець 23 лютого поїхав у Київ на Майдан. Останній раз виходив на зв\’язок 24 лютого: казав, що йде на патрулювання. 
Шістьох рівнян, які зникли на Майдані, досі не знайшли. Загалом список зниклих на сьогодні включає 243 особи.

«Євромайдан» оприлюднив список з 243 людей, які зникли під час подій на Майдані та після інтервенції російських військ у Крим. Мешканців Рівненщини у списку — шестеро. Проте навпроти багатьох людей немає місць проживання, тому не виключено, що зниклих рівнян більше.

Досі не знайшли 23-річного Віталія Богуту із села Крупець Радивилівського району. Хлопець 23 лютого поїхав в Київ на Майдан. Останній раз виходив на зв\’язок 24 лютого: казав, що йде на патрулювання. Про це повідомив телеканал РІВНЕ-1.


no Responses

  1. Редакція сайту

    Березень 15, 2014, 20:17:13

    Напишіть точну інформацію на ел. адресу: radyvyliv2010@gmail.com

  2. 1313

    Березень 15, 2014, 18:11:48

    Виталик записался добровольцем в армию, и проходит службу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *