Pages

Categories

Search


Через крадіжки кованих виробів потрапив за грати

by
Липень 23, 2014
ПОДІЇ
No Comment

Правоохоронці Радивилівщини розшукали та затримали зловмисника, що поцупив ковані декоративні вироби в одному із приватних підприємств Радивилівського району. Із заявою про крадіжку до районного відділу міліції звернулась працівниця однієї із дільниць залізних оздоблень на складі. На місце події виїхала слідчо-оперативно група. Досить швидко правоохоронці встановили, що зловмисник проникав усередину складу через вікно. Окрім того відсутність кованих декорів виявили і біля будівлі самого підприємства.Правоохоронці Радивилівщини розшукали та затримали зловмисника, що поцупив ковані декоративні вироби в одному із приватних підприємств Радивилівського району. Про це повідомляє Радивилівський РВ УМВС України в Рівненській області.

Із заявою про крадіжку до районного відділу міліції звернулась працівниця однієї із дільниць залізних оздоблень на складі. На місце події виїхала слідчо-оперативно група.

 Чоловік буде нести відповідальність згідно з кримінальним законодавством. Останнє передбачає до шести років позбавлення волі. 


О.Мельничук.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *