Pages

Categories

Search


На Радивилівщині знову жалоба: загинули Іван Сова та Іван Лемещук

by
Вересень 9, 2014
ПОДІЇ
No Comment
\"\"    У зв\’язку із загибеллю під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей військовослужбовців жителів Радивилівського району Івана Сови та Івана Лемещука 9 та 10 вересня, а також 11 та 12 вересня 2014 року оголошено в Радивилівському районі днями жалоби. В ці дні на всіх будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Радивилівського району будуть приспущені Державні Прапори України. Підприємствам, установам та організаціям запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих культурно-масових заходів, спортивних змагань тощо.
    У зв\’язку із загибеллю під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей військовослужбовця, жителя Радивилівського району, Івана Сови, 9 та 10 вересня 2014 року оголошено в Радивилівському районі днями жалоби. В ці дні на всіх будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Радивилівського району будуть приспущені Державні Прапори України. Підприємствам, установам та організаціям запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих культурно-масових заходів, спортивних змагань та програм радіопередач. Поховання Івана Сови відбулося у середу, 9 вересня, в с.Бригадирівка, звідки він родом. Прощання із загиблим розпочалося об 11.00 год. цього ж дня у сусідньому с.Зарічне, де проживає його родина. Про це поінформував сайт Радивилівської РДА.
 
     У зв\’язку із загибеллю під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей військовослужбовця, жителя Радивилівського району, Івана Лемещука, 11 та 12 вересня 2014 року оголошено в Радивилівському районі днями жалоби. В ці дні на всіх будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Радивилівського району будуть приспущені Державні Прапори України. Підприємствам, установам та організаціям запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих культурно-масових заходів, спортивних змагань та програм радіопередач. Поховання Івана Лемещука відбудеться у четвер, 11 вересня, в с.Ситне. Прощання із загиблим розпочнеться о 12.00 год. цього ж дня у сусідньому с.Гаї-Ситенські, де проживає його родина.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *