Pages

Categories

Search


За ДТП з нардепом-радикалом на Рівненщині відповідатимуть посадовці

by
Січень 13, 2015
ПОДІЇ
No Comment

\"\"   Учора на сторінці соціальної мережі «Фейсбук» народний депутат України
Ігор Мосійчук звернувся до ДАІ Рівненської області встановити винуватців
неналежного утримання ділянки автодороги «Київ – Чоп», що призвело до
дорожньо-транспортних пригод.   Учора на сторінці соціальної мережі «Фейсбук» народний депутат України Ігор Мосійчук звернувся до ДАІ Рівненської області встановити винуватців неналежного утримання ділянки автодороги «Київ – Чоп», що призвело до дорожньо-транспортних пригод. У ДАІ зазначають: керівники дорожньої служби, що обслуговує цю ділянку, вже неодноразово притягувалися до відповідальності.    

\"\"

   10 січня, на цій ділянці дороги було зареєстровано дві дорожньо-транспортні пригоди. За незадовільний стан покриття проїзної частини на відповідальну посадову особу складено два адміністративних протоколи.
   Під час проведення перевірок готовності дорожньо-комунальних організацій області до експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі в зимовий період 2014-2015 років, ДАІ області зафіксувала незадовільну підготовку філії «Дубенська ДЕД» ДП «Рівненський облавтодор», що обслуговує ділянку автомобільної дороги державного значення М-06 «Київ – Чоп» км 389+900 – км 434+850 у межах Дубенського та Радивилівського району Рівненської області, щодо організації роботи в зимовий період.
   Вказане питання було озвучене Державтоінспекцією області в листопаді минулого року на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської ОДА.
   У поточному році (станом на 12.01.2015) працівниками ДАІ області складено шість адміністративних протоколів на начальника філії «Дубенська ДЕД» за недоліки із зимового утримання ділянки автодороги М-06. Два протоколи складено за ч. 1 ст. 140 КУпАП та чотири за ч. 4 ст. 140 КУпАП.

   Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України
 
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *