Pages

Categories

Search


Через необережне поводження із вибухівкою житель Радивилова може втратити життя

by
Січень 29, 2015
ПОДІЇ
No Comment

\"\"    Спроба розібрати невстановлений вибухонебезпечний об’єкт часів
другої світової війни для 51-річного Георгія та його сім’ї закінчилася госпіталізацією. Як з’ясували правоохоронці необережне поводження із невідомим предметом
викликав вибух у помешканні Георгія. Чоловік із травмами у
госпіталізований у реанімаційне відділення Радивилівської РЛ, його
54-річна співмешканка Віра, після надання необхідної медичної допомоги
була відпущена додому, а її 32-річний син із важкою травмою ока
направлений у офтальмологічне відділення Рівненської лікарні.

    Спроба розібрати невстановлений вибухонебезпечний об’єкт часів другої світової війни для 51-річного Георгія та його сім’ї закінчилася госпіталізацією
    Як з’ясували правоохоронці необережне поводження із невідомим предметом викликав вибух у помешканні Георгія. Чоловік із травмами у госпіталізований у реанімаційне відділення Радивилівської РЛ, його 54-річна співмешканка Віра, після надання необхідної медичної допомоги була відпущена додому, а її 32-річний син із важкою травмою ока направлений у офтальмологічне відділення Рівненської лікарні.
    -В ході огляду помешкання Георгія правоохоронці виявили ще дев’ятнадцять патронів часів війни, – прокоментував начальник Радивилівського РВ УМВС Віталій Кеда. – Вони вилучені на направлені до НДЕКЦ для проведення експертного дослідження. Встановлено, що снаряди чоловік знаходив за допомогою металошукача в лісовому масиві на території району.
     Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікацією частини 1 статті 263 (Незаконне поводження із бойовими припасами та вибуховими речовинами) Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від двох до п’яти років.

Оксана Шуляк,
Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *