Pages

Categories

Search


За порушення ПДР чоловік отримав покарання через два роки

by
Січень 29, 2015
ПОДІЇ
No Comment

\"\"     За порушення правил безпеки дорожнього руху мешканцю Радивилівського
району доведеться на рік забути про кермо та ще й сплатити майже сорок
чотири тисячі гривень збитку.
    Влітку 2012 року 24-річний Віталій з с. Крупець керуючи мопедом «Viper
ZS50» на перехресті двох вулиць, що у центрі Радивилова, не надав
переваги в русі іншому транспортному засобу, який рухався по головній
дорозі. Не переконавшись у безпечності маневру проїзду перехрестя, а
продовжуючи поступово збільшувати швидкість руху він допустив зіткнення
із мопедом «Viper TXM 50QT-B». Внаслідок дорожньо – транспортної пригоди
водій «Viper TXM 50QT-B» отримав середнього ступеня тяжкості тілесні
ушкодження, які викликали стійку втрату працездатності менш ніж на одну
третину.аподіяного збитку

   За порушення правил безпеки дорожнього руху мешканцю Радивилівського району доведеться на рік забути про кермо та ще й сплатити майже сорок чотири тисячі гривень заподіяного збитку
   Влітку 2012 року 24-річний Віталій з с. Крупець керуючи мопедом «Viper ZS50» на перехресті двох вулиць, що у центрі Радивилова, не надав переваги в русі іншому транспортному засобу, який рухався по головній дорозі. Не переконавшись у безпечності маневру проїзду перехрестя, а продовжуючи поступово збільшувати швидкість руху він допустив зіткнення із мопедом «Viper TXM 50QT-B». Внаслідок дорожньо – транспортної пригоди водій «Viper TXM 50QT-B» отримав середнього ступеня тяжкості тілесні ушкодження, які викликали стійку втрату працездатності менш ніж на одну третину.
    Відповідно до судово – медичного висновку у 23-річного Дмитра отримані ушкодження призвели до встановлення йому третьої групи інвалідності.
   Восени минулого року вирок Радивилівського районного суду стосовно винуватця події вступив в законну силу. Відтак, його визнано винним за частиною 1статті 286(порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального Кодексу України та призначено покарання у вигляді обмеження волі на три роки з триманням у кримінально – виконавчій установі відкритого типу. Віталія також позбавлено права протягом року керувати транспортними засобами. Однак, на підставі статті 75 Кримінального Кодексу України чоловіка звільнено від відбування покарання і призначено один рік іспитового строку. Також на користь потерпілого останньому доведеться сплатити майже чотири тисячі матеріальної та сорок тисяч моральної шкоди.

Оксана Шуляк
Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *