Pages

Categories

Search


З початком польових робіт знову виявляють снаряди часів Другої світової війни

З початком польових робіт знову виявляють снаряди часів Другої світової війни

by
Березень 26, 2015
ПОДІЇ
No Comment

24 березня  о 16:00 поблизу Радивилова на сільськогосподарському полі під час земляних робіт було виявлено 21 артснаряд калібром 50 мм часів Другої світової війни. На місце події виїхала група піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

З приходом справжньої весни на території Рівненщини значно активізувалися земельні та будівельні роботи. В результаті цього різко почастішали випадки виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів ще часів Першої та Другої світових війн. Лише з початку поточного року піротехніками Головного управління ДСНС у Рівненській області вилучено та успішно знешкоджено понад 50 боєприпасів різного калібру часів війни.

Зокрема, 24 березня  о 16:00 поблизу Радивилова на сільськогосподарському полі під час земляних робіт було виявлено 21 артснаряд калібром 50 мм часів Другої світової війни. На місце події виїхала група піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

В даному випадку місцеві мешканці при виявлені вибухонебезпечного предмету виконали всі необхідні правила, завдяки чому вдалося запобігти трагедіям. Однак далеко не всі громадяни знають правила поводження з небезпечними знахідками. Особливо це стосується дітей.

Зважаючи на вище вказане, Головне управління ДСНС у Рівненській області звертається до всіх громадян, і насамперед до дітей. Цінуйте своє життя. При виявлені підозрілих предметів у жодному разі не чіпайте їх, а тим паче ні в якому разі не намагайтеся їх переміщувати в інше місце. Необхідно відразу повідомити про знахідку місцеві органи влади, правоохоронців та найближчий підрозділ Держслужби з НС за телефоном «101». До прибуття фахівців позначте місце знаходження підозрілих предметів та, по можливості, забезпечте їх охорону.

Дотримання вище вказаних правил збереже не тільки ваше життя, а й життя багатьох інших людей.

ГУ ДСНС у Рівненській областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *