Pages

Categories

Search


Морози випробують…

by
Січень 28, 2012
ПОДІЇ
No Comment

\"\"     На період сильних морозів відмінено масові розважальні та спортивні заходи. Якщо температура повітря знизиться до -20 С і нижче – буде призупинено навчання для учнів 1-4 класів, нижче 24 С – для учнів 5-11 класів. З метою попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам у приміщенні медико-реабілітаційного відділення Радивилівського територіального центру соціального обслуговування з 28 січня 2012 року розпочинає роботу пункт обігріву, де буде забезпечено цілодобове позмінне чергування рятувальників МНС. Крім того, люди забезпечуватимуться гарячими напоями. На посилений режим чергування переведено Радивилівський РВ УМВС України в Рівненській області, районну лікарню, районний відділ УМНС.

\"\"

     На період сильних морозів відмінено масові розважальні та спортивні заходи. Якщо температура повітря знизиться до -20 С і нижче – буде призупинено навчання для учнів 1-4 класів, нижче 24 С – для учнів 5-11 класів. З метою попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам у приміщенні медико-реабілітаційного відділення Радивилівського територіального центру соціального обслуговування з 28 січня 2012 року розпочинає роботу пункт обігріву, де буде забезпечено цілодобове позмінне чергування рятувальників МНС. Крім того, люди забезпечуватимуться гарячими напоями. На посилений режим чергування переведено Радивилівський РВ УМВС України в Рівненській області, районну лікарню, районний відділ УМНС.

     Щоб уберегти себе і своїх близьких від переохолодження та обмороження, фахівці рекомендують дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур, а саме:

     1. Скоротити перебування на морозі і без необхідності не виходити на вулицю;
     2. Не одягати тісний одяг та взуття, бо це сприяє зменшенню обсягу кровообігу та швидкому замерзанню;
     3. Не носити важких предметів (сумок, кошиків тощо), які здавлюють судини, зокрема рук, що сприяє замерзанню;
     4. Не вживати алкоголь, який сприяє розширенню судин, що призводить до втрати тепла та швидкого замерзання;
     5. Не користуватися зволожуючим кремом для обличчя та рук.

     Особливо треба берегтись від обмороження кінцівок хворим на судинні захворювання та цукровий діабет.


no Responses

 1. Семен

  Лютий 3, 2012, 01:33:34

  Взяти на спину мішок вугля,а задницю намастити скипідаром і намотувати круги навколо хати.Ніякий мороз тоді не візьме! wink

 2. rv508

  Лютий 2, 2012, 13:39:56

  кремом користуватися можна, навіть треба, бо він створює захисну плівку. але мінімум за 20 хв перед виходом на вулицю (це при сухій шкірі, а при жирній чи комбінованій і за всі 30-40хв). обирати всеодно потрібно за типом шкіри. користуюся дитячим, так що київські -22 взагалі не проблема.

 3. 380936671934

  Січень 30, 2012, 20:37:18

  wink

 4. Володимир Довгалюк

  Січень 29, 2012, 22:59:51

  Авжеж

 5. Семен П......річка

  Січень 29, 2012, 12:58:54

  А горячітєльними напоями будуть забеспечуватись?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *