Pages

Categories

Search


Чергова небезпечна знахідка часів Другої Світової війни!

by
Березень 12, 2012
ПОДІЇ
No Comment

\"\"    У лісовому масиві поблизу с.Опарипси жителька Львівської області знайшла три артилерійські снаряди, всі — калібром 76 мм та один артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої Світової війни. Подана заявка в УМНС України в Рівненській області на знешкодження.

    Вибухонебезпечні предмети можуть бути знайдені всюди де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів.

\"\"    У лісовому масиві поблизу с.Опарипси Радивилівського р-ну жителька Львівської області знайшла три артилерійські снаряди, всі — калібром 76 мм та один артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої Світової війни. Подана заявка в УМНС України в Рівненській області на знешкодження.

    Вибухонебезпечні предмети можуть бути знайдені всюди де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Тому в разі виявлення підозрілого предмета схожого на боєприпас необхідно негайно сповістити найближче розташований орган виконавчої влади, наприклад сільську (міську) раду, дільничного міліціонера, пожежно-рятувальну службу МНС за телефоном 101. При знаходженні вибухонебезпечного предмета категорично забороняється: брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати або переносити з місця на місце, кидати їх у вогнище або розводити над ним полум’я, збирати та здавати їх як металобрухт.

 

    Пам’ятайте, що лише після вчасного повідомлення, фахівці аварійно-піротехнічного підрозділу МНС негайно знешкодять небезпечну знахідку встановленим порядком, не допустивши нещасних випадків.


no Responses

  1. Васька Хитрун

    Березень 13, 2012, 19:26:02

    Один – реально снаряд, а те синеньке – по-моєму пачка цигарок з фільтром!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *