Pages

Categories

Search


Небезпека Другої Світової у лісах Радивилівщини!

by
Березень 27, 2012
ПОДІЇ
No Comment

\"\"    Учора 26 березня поблизу с. Гранівка під час прогулянки у лісовому масиві місцевий мешканець виявив два предмети, схожі на авіаційні бомби вагою по 50 кг кожна та один артилерійський снаряд калібром 82 мм часів Другої Світової війни. Місце виявлення вибухонебезпечних предметів взято під охорону працівниками Радивилівського РВ УМВС України в Рівненській області.

\"\"    Учора 26 березня поблизу с. Гранівка під час прогулянки у лісовому масиві місцевий мешканець виявив два предмети, схожі на авіаційні бомби вагою по 50 кг кожна та один артилерійський снаряд калібром 82 мм часів Другої Світової війни. Місце виявлення вибухонебезпечних предметів взято під охорону працівниками Радивилівського РВ УМВС України в Рівненській області. Подано заявку на знешкодження до УМНС України в Рівненській області. Піротехніки цю знахідку ще не обстежували, оскільки працюють на інших об\’єктах. Повідомляє \”РВ\”.

    За цей місяць лише на території нашого району це третя подібна знахідка, ми уже повідомляли що поблизу села Опарипси жителька Львівщини знайшла три артилерійськв снаряди, і минулого тижня лісник знайшав дві гранати.

 

    МНС нагадує що: вибухонебезпечні предмети можуть бути знайдені всюди де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Тому в разі виявлення підозрілого предмета схожого на боєприпас необхідно негайно сповістити найближче розташований орган виконавчої влади, наприклад сільську (міську) раду, дільничного міліціонера, пожежно-рятувальну службу МНС за телефоном 101. При знаходженні вибухонебезпечного предмета категорично забороняється: брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати або переносити з місця на місце, кидати їх у вогнище або розводити над ним полум’я, збирати та здавати їх як металобрухт.

 

    Пам’ятайте, що лише після вчасного повідомлення, фахівці аварійно-піротехнічного підрозділу МНС негайно знешкодять небезпечну знахідку встановленим порядком, не допустивши нещасних випадків.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *