Pages

Categories

Search


Рятувальники Радивилівського МНС зігрівли людей гарячим чаєм та харчами

by
Грудень 17, 2012
ПОДІЇ
No Comment
\"\"    В зв’язку з погіршенням погодних умов на місці утворення найбільших автомобільних заторів рятувальники ТУ МНС Радивилова у Рівненській області забезпечували водіїв та пасажирів, які опинилися заручниками негоди, гарячим чаєм, бутербродами та пиріжками. Рятівникам вдячні пасажири рейсових та туристичних автобусів, дальнобійники та просто водії які отримали від них допомогу. Рятувальники цілодобово продовжують надавати допомогу громадянам по звільненню автотранспорту зі снігових заметів.
\"\"    В зв’язку із погіршенням погодних умов на місці утворення найбільших автомобільних заторів рятувальники ТУ МНС Радивилова у Рівненській області забезпечували водіїв та пасажирів, які опинилися заручниками негоди, гарячим чаєм, бутербродами та пиріжками. Рятівникам вдячні пасажири рейсових та туристичних автобусів, дальнобійники та просто водії які отримали від них допомогу. Рятувальники цілодобово продовжують надавати допомогу громадянам по звільненню автотранспорту зі снігових заметів.
    Територіальне управління у Рівненській області рекомендує водіям утримуватися від поїздок за умов засніженості доріг та ожеледиці. Також наголошує на основних правилах при винекнинні дорожніх заторів: ні в якому разі не можна займати зустрічну смугу руху, вона знадобиться для проїзду снігоочисної та рятувальної техніки; також треба пам’ятати під час об\’їзду колон автотехніки  яка стоїть у заторі ви можете просто не розминутися зі зустрічним транспортом, а це створить додаткові перешкоди.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *