Pages

Categories

Search


У рівненської \”швидкої\” – новий керівник, родом з Радивилівського району

by
Грудень 27, 2013
ІНФОРМАЦІЯ
No Comment

    \"\" В обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф новий керівник – Віктор Касянчук. Із 2002 року та дотепер він працював лікарем-ортопедом в обласній клінічній лікарні. 45-річний Віктор Касянчук родом із села Башарівка Радивилівського району. Закінчив Вінницький медуніверситет і має науковий ступінь кандидата медичних наук, повідомляє РадіоТрек. На посаді Віктор Касянчук змінив Івана Зиму, який віднедавна призначений головним лікарем Рівненської обласної клінічної лікарні. В обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф новий керівник – Віктор Касянчук.
 Із 2002 року та дотепер він працював лікарем-ортопедом в обласній клінічній лікарні. 45-річний Віктор Касянчук родом із села Башарівка Радивилівського району. Закінчив Вінницький медуніверситет і має науковий ступінь кандидата медичних наук, повідомляє РадіоТрек. 
На посаді Віктор Касянчук змінив Івана Зиму, який віднедавна призначений головним лікарем Рівненської обласної клінічної лікарні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *