Pages

Categories

Search


Півторарічному Назарчику з Михайлівки потрібна допомога!

Півторарічному Назарчику з Михайлівки потрібна допомога!

by
Січень 25, 2015
ІНФОРМАЦІЯ
No Comment

Мирончук Назарчик, 1 рік.5міс, Рівненська обл., Радивилівський р-н. с.Михайлівка. За час боротьби з хворобою фінанси батьків вичерпані. Тому вони вимушені звернутися до всіх небайдужих Людей! Необхідна сума: 12 210 грн. зібрати потрібно до 18 травня 2015 року.

Мирончук Назарчик, 1 рік.5міс, Рівненська обл., Радивилівський р-н. с.Михайлівка

Діагнози: Тетрапарез. Виражена затримка стато-кінетичного, психо-передмовленевого розвитку. Судомний синдром з частими судомними нападами, резидуально-органічного генезу.

Маленький Назарчик з самого народження бореться за життя.

Розповідає мама Назарчика:

– Внаслідок надважких пологів, дитина відразу ж потрапила до реанімаційного відділення. В цей же день, Назарчика транспортували в Рівненську ЦРЛ. Дуже багато нам прийшлось пережити за цих довгих 14 днів. Наш хлопчик знаходився під апаратом штучного дихання. Лікарі не давали втішних прогнозів. Але завдяки Божому Благословенню Назарчик почав сам дихати і був переведений у відділення дитячої патології.

Із цього часу почалася наша, дуже не легка, боротьба за виживання. Постійне спостереження у лікарів, реабілітації, масажі, ЛФК та багато іншого.

Зараз Назарчику 1,5 рочків. Поки що він не сидить і не повзає. Не дуже впевнено тримає голівку. Але ми впевнені в нашому результаті. Лікування, яке він регулярно проходить, зокрема в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Тускавець, дає свої результати. Але воно дороге. Тож для нас не лишається іншого виходу, як звернутися до вас за допомогою. Оскільки ми віримо, що спільними зусиллями зможемо зібрати необхідну суму, щоб допомогти нашому синочку повноцінно радіти життю: ходити, бігати й стрибати!

Любі Друзі, за час боротьби з хворобою фінанси батьків вичерпані. Тому вони вимушені звернутися до всіх небайдужих Людей! Необхідна сума: 12 210 грн. зібрати потрібно до 18 травня 2015 року.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк:
Карта №: 4149 4378 4962 5783 ( Мирончук Мар’яна Вікторовна – мама Назарчика )
МФО: 305299
Код ЄДРПОУ: 14360570
Рахунок: 29244825509100

Інші реквізити, документи та група допомоги у соціальній мережі: http://vk.com/club82495487
Номер телефону тітки Назарчика, 097 6615904 Мирончук ВеронікаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *