Pages

Categories

Search


МВС України оголошує набір абітурієнтів на навчання до вищих навчальних закладів на 2015 рік.

by
Січень 21, 2015
ІНФОРМАЦІЯ
No Comment

\"\"    Пропонуємо отримання вищої юридичної освіти та відповідної
правоохоронної спеціальності за державною формою замовлення. Для вступу
пропонуються факультети громадської безпеки, кримінальної міліції,
підготовки фахівців слідства та криміналістики, штабних, аналітичних
підрозділів, державної автоінспекції та інших спеціальностей    Шановні випускники 11-х класів, учні та студенти коледжів, гімназій, військовослужбовці, що у 2015 році звільняються з дійсної строкової служби в Збройних Силах України! Міністерство внутрішніх справ України оголошує набір абітурієнтів для зарахування на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС на 2015 рік.
    Пропонуємо отримання вищої юридичної освіти та відповідної правоохоронної спеціальності за державною формою замовлення. Для вступу пропонуються факультети громадської безпеки, кримінальної міліції, підготовки фахівців слідства та криміналістики, штабних, аналітичних підрозділів, державної автоінспекції та інших спеціальностей у таких вищих навчальних закладах, як : Національна академія внутрішніх справ (м.Київ), Харківський національний університет внутрішніх справ України (м.Харків), Національна юридична академія ім. Я. Мудрого (м.Харків), Львівський державний університет внутрішніх справ (м.Львів), факультет громадської безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ (м.Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії 3), Донецький юридичний інститут МВС України, Одеський юридичний інститут МВС України. Рівень акредитації всіх навчальних закладів – ІV.
    Для вступу на навчання до зазначених навчальних закладів необхідно подати: атестат про здобуття повної середньої освіти, паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво призовника, характеристику з місця проживання, навчання, служби чи роботи. На навчання приймаються особи, яким виповнилося 17 років. Кандидати чоловічої статі повинні бути придатними за станом здоров’я за висновками військово-лікарської комісії до служби в Збройних Силах України.
    Слід зареєструватись та пройти тестування ЗНО з наступних предметів: історія України/всесвітня історія, українська мова/українська література. Для окремих факультетів (штабні, аналітичні підрозділи, інформаційні центри МВС) – математика. Для факультетів з підготовки фахівців для участі в міжнародних миротворчих місіях – тестування ЗНО з іноземної мови (бажано англійська або французька).
    Всім зарахованим на навчання курсантам видається з коштів державного бюджету формений одяг, курсанти забезпечуються безкоштовним харчуванням та гуртожитками на території навчальних закладів. Всім призовникам, які зараховані на навчання, час навчання у вищих навчальних закладах системи МВС зараховується як період проходження служби у Збройних Силах України.
    УВАГА! Після закінчення навчального закладу системи МВС Міністерство внутрішніх справ України кожному випускнику гарантує 100 % працевлаштування на вакантних посадах в органах та підрозділах, що направляли кандидатів на навчання.
    Шановні кандидати! Якщо Ви бажаєте зробити справжній, дорослий вибір у своєму молодому житті, здобути достойну, поважну і необхідну суспільству професію ЮРИСТА, бути впевненому у своєму майбутньому, мати гарантовану роботу і фінансову незалежність, вступайте у вищі навчальні заклади системи МВС України!
    Для подання необхідних документів, а також за довідковою інформацію просимо звертатись з 9:00 до 18:15 год. щоденно, крім суботи та неділі, у відділ кадрів Радивилівського РВ УМВС за адресою: м. Радивилів, вул. Почаївська, 17, тел. 4-33-35.

Сергій Юрковський,
помічник начальника Радивилівського РВ з кадрового забезпеченняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *