Pages

Categories

Search


Власників зброї просять провести експериментальний відстріл

by
Січень 24, 2015
ІНФОРМАЦІЯ
No Comment

\"\"    З метою оперативного встановлення місця знаходження зброї у разі її
викрадення чи втрати, правоохоронці запрошують власників зброї проводити
її експериментальний відстріл

    З метою оперативного встановлення місця знаходження зброї у разі її викрадення чи втрати, правоохоронці запрошують власників зброї проводити її експериментальний відстріл
    Увага власників звертається на доцільність та необхідність проведення такого експериментального відстрілу зброї на добровільних засадах при кожній перереєстрації.
    Відстріл зброї проводиться щодня, окрім суботи та неділі з 9.00 до 13.00 години на підставі заяви та направлення з дозвільної системи за місцем реєстрації зброї в спеціально обладнаному приміщенні експертного центру за адресою : м. Рівне, вул.. Гагаріна, 39.

   Вартість вказаної експертної послуги становить :
-несмертельної дії, перероблена з військових зразків – 73,16 грн.
-нарізна і комбінована мисливська та спортивна – 84,42 грн.
(якщо зброя відстрілюється на протязі однієї доби – сума збільшується на 100%).

    Кожної третьої п’ятниці місяця працівниками НДЕКЦ при УМВС проводиться виїзний відстріл зброї з 9.00 до 13.00 години на базі Дубенського МВ УМВС України в Рівненській області.

    Довідка: лише протягом минулого року на території області зареєстровано 272 факти крадіжок та втрат зброї. Щоб встановити місце знаходження викраденої або загубленої зброї, необхідно мати зразки відстріляних з неї гільз. Однак, не всі власники зберігають відстріляні гільзи, а якщо зберігають, то в сейфі, який, зазвичай викрадають разом із зброєю.

Оксана Шуляк
Радивилівський РВ УМВСЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *