Pages

Categories

Search


В разі надзвичайної загрози населенню, сплановано дії по оповіщенню

by
Лютий 3, 2015
ІНФОРМАЦІЯ
No Comment

\"\"     За допомогою телерадіоканалів, мобільного зв’язку, електросирени та
вуличні гучномовці оповіщатимуть про події надзвичайного характеру або ж
терористичний акт. У цілому система оповіщення Рівненщини забезпечує
проведення повідомлення 87 відсотків населення та 100 відсотків
керівного складу області.

    За допомогою телерадіоканалів, мобільного зв’язку, електросирени та вуличні гучномовці оповіщатимуть про події надзвичайного характеру або ж терористичний акт. У цілому система оповіщення Рівненщини забезпечує проведення повідомлення 87 відсотків населення та 100 відсотків керівного складу області. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.
    Так, з метою оповіщення обласного оперативного штабу, керівників цивільної служби та найважливіших стратегічних об’єктів до системи централізованого виклику підключено 690 абонентів. Оповіщення здійснюватиметься автодозвоном через операторів мобільного зв’язку «МТС» та «Київстар GSM» та SMS-повідомленнями.
     «Про виникнення надзвичайних ситуацій населення Рівненщини повідомлятиметься через електросирени, вуличні гучномовці та проводове мовлення, – зазначив Юрій Приварський. – Зокрема, в автоматизовану систему оповіщення  включено близько півсотні електросирен, стільки ж гучномовців та понад 23 тисячі радіоточок в населених пунктах області».
    Також про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій населення оповіщатимуть через мережу FM радіостанцій.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *